Зачарована книга

Зачарована книга

Как в майнкрафте сделать зачарованная книга видео

dec: 403 hex: 193 bin: 110010011

Зачарована книга (Англ. Enchanted Book) — предмет, що дозволяє гравцям накладати чари на різні предмети за допомогою ковадла.

Натуральна генерація Правити

Зачаровані книги будь-якого рівня можуть бути знайдені в скринях скарбниць (15,1%), в вагонетках з скринями в занедбаних шахтах (14,1%) і в пустельних храмах в кількості 1 штуки.

Зачаровані книги 30 рівня можуть бути знайдені в скринях фортець (2,5% — коридори, 72,2% — бібліотеки і 4% — сховища) в кількості 1 штуки.

Риболовля Правити

Зачаровані книги можна зловити на риболовлі в якості скарби з шансом 7%.

Зачаровиваніе Правити

Гравець може отримати зачаровану книгу шляхом накладення чар на книгу на столі зачаровиванія.

У режимі Виживання зачаровані книги є єдиною можливістю накладання чар, які недоступні на столі зачаровиванія. Їх складають зачарования-скарби і особливі рецепти, наприклад, Зачарований щита на «Міцність».

Для використання зачарованих книг гравець повинен помістити зачаровувати предмети в перший слот ковадла, а зачаровану книгу — у другій слот. Для завершення зачаровиванія гравець повинен мати необхідну кількість очок досвіду. Зачаровані книги можуть бути об'єднані для створення однієї книги з посиленими і / або множинними чарами, подібно об'єднанню інструментів або зброї.

У процесі об'єднання книг чари з другої книги переносяться в книгу в першому слоті, зберігаючи максимальний рівень цих чар. Якщо рівні однакових чар обох книг рівні, а також доступний більш високий рівень, то книга одержить цей рівень. Кожна зачарована книга може використовуватися лише один раз.

Зачаровані книги не показують властивості своїх чар. Наприклад, книга, зачарована на «Гострота» IV, не завдаватиме більше шкоди, ніж незачарованная книга, або будь-який інший предмет, який не є зброєю.

Доступні предмети Правити

За допомогою зачарованих книг можна накладати чари на ті ж предмети, які можуть бути зачаровані в столі зачаровиванія, проте є можливість накладення чар вищого (в тому числі і максимального) рівня, а також можуть використовуватися для наступних предметів: