Як відвести одруженого чоловіка

Як відвести одруженого чоловіка

Бажання заволодіти одруженим психологи пояснюють підсвідомим розумінням його надійності, сталості, адекватності. Чоловік, який вступив в шлюб, розумніше холостого, готовий утримувати сім'ю, завести дітей. Немає нічого поганого в спробах жінки «переманити» такого коханого. Як це зробити?

Основні способи

 1. Домашній затишок. Чоловік, який звик до домашнього комфорту, що не піде до коханки тільки через те, що він відчуває пристрасть. «На постійно» йдуть до жінок, що дає більше тепла, турботи, спокою. Чи не навантажує проблемами, битовуху.
 2. Менше докорів. Коли люди довго живуть разом, накопичуються образи і недомовки, які прориваються в закидах, колючих кепкування. У вас є перевага перед дружиною — відсутність затаєних образ. Докорів і «пиляння» теж бути не повинно.
 3. Більше беззахисності. Психологічний прийом «натиснути на жалість» працює не з усіма чоловіками, але з багатьма. Якщо він побачить, як ви тендітні, уразливі, відкриті і відверті, в ньому з більшою ймовірністю прокинеться інстинкт захисника — почуття, давно забуте в родині, де агресором часто виступає дружина.
 4. Прохання про допомогу. Щоб чоловік відчував себе потрібним, просите його допомогти навіть в дрібницях. Забити цвях і закриття лампочки — банально, але ефективно. За такі «неважливі» дії треба обов'язково дякувати.
 5. Зговірливість і слухняність. Знову зіграти на інстинктах: чоловік — завойовник, підкорювач, володар … Нехай так себе і відчуває, перебуваючи з вами поруч. Не треба йому перечити в непринципових питаннях, сперечатися (особливо на людях), лаяти і будь-яким іншим чином відштовхувати.
 6. Похвала. Сильна стать тягнеться до тих, хто хвалить і відкрито підтверджує перевагу. Головне — не перегнути палицю, доходячи до відвертої лестощів. Але говорити, який чоловік молодець, як багато чого він домігся, як з ним надійно і приємно в ліжку необхідно.
 7. «Ні» претензіями і вимогам. Нехай дружина вимагає, просить, зазіхає на свободу. Вам це недозволено. Час, проведений з вами, для чоловіка має бути відпочинком — без турбот і важких дум. Думки про те, щоб піти до вас назавжди, стануть приходити частіше.
 8. Інтерес до його життя. Коли чоловік хоче чимось поділитися, розповісти про роботу, поламаної машині, політичній обстановці, дозвольте висловитися.Проявляйте інтерес, підтримуйте бесіду загальними фразами.
 9. Любов до дітей. Батьки відчувають велику близькість до жінок, які люблять дітей. В тому числі, їх власних. Якщо ви не знайомі, іноді ненав'язливо питайте про їх здоров'я, навчання, особисте життя. Інша ситуація — в сім'ї немає дітей через небажання або нездоров'я дружини. Покажіть, що ви здатні народити спадкоємців і виховати їх в любові, турботі.
 10. Відданість і вірність. Коханка — жінка невільна. У вас є єдиний чоловік, хоч і одружений. Підкреслюйте це, не давайте зайвих приводів для ревнощів. Нехай знає: ви хочете не просто проводити з ним час і розважатися, а присвятити життя.
 11. І головна зброя. Все перераховане здатна забезпечити і дружина. Але чого вона напевно дати не може — справжню пристрасть, новизну відчуттів, вивчення один одного з «нуля». Найчастіше за цим чоловіки знаходять коханок. Тільки пристрасті вистачає ненадовго — рік, півтора, не більше. За цей час треба встигнути відвести чужого чоловіка, покладаючись на кожен представлений пункт.

що заборонено

 1. Підкидати «докази». Не можна спеціально залишати волосся, нижню білизну, косметику там, де їх знайде дружина. Чоловік викритий у зраді, а далі? Після цього, підштовхуваний почуттям провини, він з вами, скоріше, розійдеться і почне вислужуватися перед дружиною. А якщо і піде з сім'ї, то необов'язково до вас.
 2. Відкрито принижувати жінку, говорити про її недоліки, знецінювати значимість. Ця жінка подарувала вашому коханому не один рік радості, народила дітей, була помічником в складні моменти. Зараз в родині не все гладко. Але спроби принизити дружину приведуть до зворотного — ви в очах чоловіка втратите в ціні. Він повинен самостійно дійти до того, що ви краще.
 3. Рано заводити розмови про спільне життя. Не треба виступати ініціатором догляду чоловіки з родини. Він заговорить про це, коли дозріє. Від вас вимагається показати, що не заперечуєте. А рішення прийме коханий.

Чи варто це робити?

Окреме питання — наскільки розумні спроби переманити чоловіка. Не намагаючись нікого засудити, наведемо реальні причини, коли руйнування чужої сім'ї — більше благо, а не підлість.

 1. Справжні зрілі почуття. Люди часто одружуються по дурості, піддавшись скороминущої пристрасті. Вона пройде, а складності характеру, розбіжність поглядів на майбутнє і спосіб життя виявляться.З кожним роком проблеми ростуть, молодість йде, спільне існування перетворюється на каторгу. Чоловік зустрічає вас, і зароджується справжня доросла любов. Якщо ви відчуває аналогічне, чи не намагаєтесь схопити підвернувся варіант, потішити самолюбство, то вирішуйте.
 2. Відсутність дітей у сім'ї після безлічі спроб. Сімейна пара, в якому чоловік хоче дітей, а жінка не здатна народити, з величезною ймовірністю розпадеться. Неважливо, чи будете ви в цей момент поруч чи ні. Чи врятує сім'ю сурогатне материнство або прийомна дитина. Але це випадки-винятки.
 3. Бажання і готовність стати дружиною з усіма наслідками, що випливають. Ви хочете відвести чужого чоловіка, але не готові грати роль дружини? Тоді думати про це не потрібно. Зробите в результаті нещасними мінімум трьох осіб. Бути наступною дружиною — велика відповідальність, враховуючи, що вас будуть постійно порівнювати, свідомо чи несвідомо.