Як перевірити свій баланс на Білайні і дізнатися залишок?

Як дізнатися баланс на Білайні

Баланс на рахунку мобільного завжди повинен контролюватися абонентом. Це необхідно, щоб уникнути зникнення коштів з телефону, а також можливості вчасно поповнити рахунок для подальшого користування всіма послугами оператора Beeline.

Как сделать чтобы на билайн приходили смс с балансом

Крім звичайної перевірки стану рахунку можна користуватися іншими перевагами: дізнаватися про баланс своїх близьких, щоб вчасно скинути гроші їм на телефон, а також вивести стан рахунку на екран, замовити повідомлення, які будуть приходити, коли на мобільному буде менше 60 рублів.

USSD-команди

Для тих користувачів, які бажають дізнатися баланс на Білайн і користуються тарифами передоплати:

  1. * 102 # для одноразової перевірки стану рахунку,
  2. * 110 * 901 # сервіс «Баланс на екран». При підключенні такої послуги перед Вашими очима завжди буде висвітлюватися сума, яка є на телефоні (вартість 1 рубль на добу). Перед підключенням обов'язково варто перевірити, чи підтримує модель Вашого смартфона такий варіант, набравши * 110 * 902 #.
  1. * 110 * 45 # номер для запиту контролю балансу, з смс абонент дізнається про витрачені гроші.
  2. * 110 * 321 # запит на фінансовий звіт. В смс надійде інформація про залишок до блокування, ліміті кредиту, авансові платежі і про всіх витратах за місяць.

баланс близьких

У користувачів послуг Білайну є унікальна можливість дізнаватися про стан рахунків своїх близьких і друзів для швидкого реагування і поповнення їх мобільних телефонів. Для цього є команда * 141 * 7 # 131 * 5 * номер телефону без +7 або + 8 # і виклик (якщо сім-картка не Білайн) і без виклику, якщо дії відбуваються всередині однієї мережі Beeline

Сервісний номер

  1. Для перевірки стану рахунку можна просто зателефонувати оператору за коротким номером 0611. Потім слід вибрати потрібний пункт «Стан рахунку» і слідувати рекомендаціям диктора.
  • Також можна зробити швидкий дзвінок за номером 8 800 700 00 80, де також доведеться вислухати попередню інформацію і знайти відповідний розділ. Але наступного разу Ви вже будете знати комбінацію чисел, які потрібно ввести для визначення кількості грошей на мобільному.
  • Будучи за межами нашої батьківщини абонент знаходиться в роумінгу і вся система оплати, дзвінків і тарифів змінюється. Для того, щоб дізнатися про кількість грошей на телефоні в роумінгу, набирайте +7 495 974 888 — центр підтримки міжнародних дзвінків і знаходите пункт для перевірки рахунку.
  • Будь-який користувач може зателефонувати на 067409231 і у відповідь отримає інформаційну смс зі станом рахунку.

Через Інтернет

Дуже зручно переглядати залишок грошей на мобільному через інтернет.Для цього Вам необхідно знайти офіційний сайт Білайну і зареєструватися там. У Вас з'явиться особистий кабінет, в якому будуть відображатися всі важливі дані