Як оформити замовлення Фаберлік

Як оформити замовлення Фаберлік

Кожен новачок в компанії завжди втрачається при оформленні свого першого замовлення, тому в допомогу всім нашим дорогим клієнтам ми вирішили детально описати правила замовлення в компанії Фаберлік. Отже для початку радимо Вам зареєструватися в faberlic, щоб мати 20% знижку при покупках, а також можливість отримувати різні подарунки, вигідні знижки і бути в курсі всіх новинок. Після реєстрації у Вас буде особистий номер і пароль від кабінету на офіційному сайті fabelic.com.

Природно, що перше замовлення Ви будете оформляти нема за 5 хвилин, але попрактиковавшись Ви будете швидко орієнтуватися. Хотілося б звернути Вашу увагу, що якщо Ви зробите замовлення менше 10 балів, то ціна продукції буде такою як в каталозі Фаберлік. Якщо Ви забудете про цю умову, то на кроці перевірки списку замовлення в вгорі буде виділене червоне повідомлення про те, що мінімальний обсяг балів не набрано і ціни будуть застосовуватися каталогу.

Зайдіть на сайт www.faberlic.com і виберіть свою країну натиснувши на прапор країни.

Далі натисніть кнопку "Увійти" після чого введіть свій логін і пароль. Ці дані Ви можете знайти в першому листі після реєстрації на електронну пошту.

Після входу перед Вами повинна з'явитися така сторінка — головна сторінка Особистого кабінету. Як показано на зображенні нижче

ЯК ВИБРАТИ ПРОДУКТИ по акціях?

Далі слід сказати, що в компанії працює 2 правила додавання продукції по акціях:

  1. включаємо товар на 1-му кроці оформлення — додаємо потрібні артикули вручну
  2. вибираємо товари по акції на 2-му кроці замовлення ( "Промо-акції") — вибираємо запропоновані товари зі списку

Вгорі в правому куті натисніть кнопку "Оформити замовлення".

Найзручніше отримати своє замовлення на Агентському пункті (офісі Фаберлік), для цього вибирайте "Пункт видачі" , А якщо бажаєте отримати свою покупку з доставкою додому, то вибираємо пункт "Адресна доставка". За адресній доставці компанія співпрацює з "ЕМS Пошта Росії". Така доставка здійснюється тільки по 100% передоплаті, а вартість за ЕMS-доставку буде включена в кінцеву суму замовлення. З тарифами адресної доставки Ви можете ознайомитися на сайті компанії EMS Пошта Росії. Але попереджаємо, що даний вид доставки буде не надто дешевим задоволенням, тому уважно поставтеся до вибору способу доставки.

Після того, як Ви заповнили поля, натисніть кнопку "Подивитися всі можливі місця" і перед Вами випаде списочок можливих місць отримання, знайдіть більш зручний для Вас адресу і натисніть "Додати" . У Вас висвітитися інформація про це Пункті Видачі замовлень: номер телефону, адреса, а також% від Вашого замовлення за сервісний збір. далі тиснемо "Продовжити".

Гортаючи каталог Фаберлік онлайн випишіть артикули вподобаних Вам продуктів на листочку. В поле під написом "Замовлення товарів" вводите необхідний артикул і як побачите в списку потрібний продукт — натисніть на нього і перед Вами відкриється нове віконце з даними засобом. Вкажіть кількість, подивіться бали, ціну та натисніть "Додати".

Після того як всі потрібні товари додані натисніть кнопку "Продовжити оформлення" . У вас відкриється нова сторінка, на якій будуть запропоновані різні засоби категорії "Товари дня", "Подібні товари" — ознайомтеся і додайте те, що сподобається або ж тисніть ще раз "Продовжити".

КРОК 2 — "ПРОМО-АКЦІЇ" — ДОДАВАННЯ ТОВАРІВ ПО спрацювала акцій

Наступний крок дає можливість побачити спрацювали промо-акції. На цьому етапі Ви можете додавати товари по акціях каталогу, по Стартовою Програмі. Для того, щоб ознайомитися з даними пропозиціями потрібно натискати "Відкрити".

Якщо Ви на даному етапі в будь-якому з розділів додасте що-небудь, то в кінці, перед списком замовлення натисніть кнопку "Застосувати зміни" .

Ваші товари, які були додані по акціях, обрані Вами в розділі "Промо", а також подарунки та подарунки по Стартовою Програмі будуть виділені блакитним, всі інші товари будуть світло-сірим.

На цьому етапі уважно перевірте кількість і суму товарів, обраних Вами в списку і натискайте кнопку "Продовжити оформлення". Після цього затвердите своє замовлення, натиснувши кнопку "Затвердити замовлення" .

Далі відкриється віконце з повною інформацією про замовлення.

Після того як Ви затвердили своє замовлення він буде в статусі "Готовий до збірки", після обробки він буде в статусі "Збирається" — це займе пару днів і як тільки замовлення буде відправлений його статус змінитися на "Доставляється" (доставка від 2 до 6 днів, в залежності від віддаленості регіону).

Забрати замовлення можна тільки після його оплати! Оплатити його можна зі свого Особистого Рахунки Консультанта, тобто навіть якщо Ви поповнили свій рахунок Фаберлік, Вам обов'язково необхідно увійти в кабінет і натиснути кнопку в оформленому замовленні "СПЛАТИТИ", навіть при наявності грошей на рахунку замовлення не оплачується автоматично — це повинні зробити Ви . Прочитайте докладніше в статті про те, як поповнити свій рахунок Фаберлік.

Ваше замовлення прийде на, вказану Вами Агентський пункт (АП). Дата передбачуваної доставки буде також видно в номері Вашого замовлення вгорі, при відкритті замовлення (праворуч). Також по прибуттю Вашого замовлення прийде смс, про те, що замовлення доставлено.

Ну ось і все, якщо Ви щось не зрозуміли можете звернутися до свого Наставнику за роз'ясненням і він допоможе Вам розібратися.

Можете задавати свої питання або ділитися досвідом в коментарях:

Реєстрація в Фаберлік онлайн

Каталог №13 (28.08 — 17.09)

Каталог №14 (18.09 — 01.10)

Каталог Школа 2017 (з 17 липня)

Стартова Програма