Як малювати Монстр Хай поетапно?

Малювання ляльок Монстр Хай — майстер-клас

Красиві ляльки Монстр Хай — предмет бажань дівчаток від дошкільного до підліткового віку. Ці іграшки стали популярними завдяки мультиплікаційного серіалу «Школа монстрів». Ви можете купити такі ляльки або зробити своїми руками, а також виготовити для них одяг, меблі.

Мультик «Школа Монстрів»: персонажі

Їх дуже багато. Щоб охопити всіх, давайте включимо їх в різні групи. це:

Зупинимося на основних персонажів. це:

Френкі Штейн — одна з головних персонажів Монстр Хай. Її батько Франкенштейн. Френкі цікава, наївна, доброзичлива. Їй подобається дізнаватися нові, заводити друзів. Коли ви будете малювати цей персонаж Школи Монстрів або робити ляльок своїми руками, не забудьте, що у неї довге волосся, і чорні пасма є сусідами з білими.

Шкіра світла, злегка відливає зеленим. Очі у дівчинки різні: лівий блакитний, правий зелений. Це тому що героїня, як і її батько, була зібрана з різних частин. Про це свідчать і шви на руках, ногах і шиї, а також під оком. На шиї у неї є два пластикових болта. Її кращі подруги — це Клодін Вульф і Дракулаури.

Лялька монстер хай Клодін Вульф любить свого домашнього вихованця кішку, яку звуть Півмісяць. Саме це слово позначає в перекладі на російську його кличка Крестцент. Якщо ви будете робити цього кошеня, пам'ятайте, що у нього на кінчику хвоста є сердечко.

Клео де Ніл є дочкою мумії. Це єгипетська принцеса, якій більше 5000 років від роду. Її тіло, як і годиться для такої героїні, обмотана бинтами. Дівчинка дуже модна, на її обличчі красується дорогоцінний камінь блакитного кольору замість родимки, вона носить давньоєгипетські прикраси. Навіть домашня тварина Клео де Ніл, якої є кобра Хіссета, вся усипана дорогоцінним камінням.

Звичайно ж, її домашній вихованець — це риба, але не проста, а піранья. Ви зможете зробити своїми руками оригінальну жіночу сумочку у вигляді прозорого акваріума, в якій буде жити вихованець Лагуни Блю.

Коли будете створювати цю ляльку, не забудьте зробити для нього сонцезахисні окуляри. Дьюс Горгон носить їх не тільки на вулиці, але і в приміщенні. Адже, як і його мати, використовуючи лише один погляд, він може перетворити навколишніх у камінь. Але, на відміну від неї, не назавжди, а лише на 24 години.У нього також є вихованець, це двохвоста щур, яку звуть Персей.

Спектру Вондергейст сталася від своїх батьків, які є примарами королівської крові. Звичайно, її руки і ноги такі ж прозорі, як у них. Модні волосся мають кілька кольорів, основний з яких — це фіолетовий. Очі блакитні крижані, іноді вони стають темно-синіми, шкіра біла. Цей персонаж «Школи монстрів» має свого улюбленця, яким є примарний тхір. Його нижня половина прозора, він носить над правим вухом фіолетовий лук.

Еббі Бомінейбл є дочкою снігової людини. Це відбилося на її зовнішності, так як нижня щелепа дівчата випирає більше, ніж верхня. Вона відноситься до зубасті монстрам. Еббі Бомінейбл має біле волосся з вкрапленням фіолетових, рожевих і блакитних пасом.

Її тіло і обличчя мерехтять, як блищить лід і сніг. Улюбленець Еббі — це доброзичливий і милий мамонтеня, якого звуть Шивер.

Продовжіть своє позитивне спілкування з дітьми, показавши їм, як зображувати вподобаних героїв на аркуші паперу.

Як малювати ляльок Монстр Хай: поетапний майстер-клас

Нижче йде шиї покажіть вузькі плечі. Очі будуть розташовані симетрично щодо вертикальної лінії, знаходяться відразу над горизонтальний. Вухо і заготовку для рота намалюйте також, як це показано на фотографії нижче.

Зовсім скоро дівчинка Дракулаури обзаведеться волоссям. Щоб у неї була рівна чубчик, накресліть ще одну напівкруглу горизонтальну лінію, яка паралельна початкової.

Позначте невеликий ніс дівчини. Намалюйте сердечко на лівій щоці, зробіть очі більш виразними, зобразивши вії.

Намалюйте цього персонажа Монстр Хай брови. Створити її рот вам допоможе маленький гурток, саме в ньому розташуйте губи. покажіть праве вухо, яке загострюється до верху.

На наступному кроці намалюйте в ньому сережку, зробіть підборіддя більш гострим.

Тепер покажіть її локони на голові напівкруглими вертикальними лініями, майже такі ж, але довше, йдуть від потилиці, спускаються до плечей.

Намалюйте виріз сукні, після чого героїню потрібно розфарбувати. Зачіска складається з чергуються фіолетових і чорних пасом, плаття бузкового кольору, як і губи, сердечко на щоці. Очі майже такого ж відтінку.

Порадуйте дочку, покажіть їй, як малюється лялька Клео де Ніл. Обриси особи цієї єгиптянки також починаються з кола.Внизу цієї фігури намалюйте витягнутий підборіддя.

Далі йдуть тонка шия і вузькі плечі. Особа розділіть на 4 частини, дві верхні будуть більше, ніж дві нижні.

Над горизонтальною округлої лінією намалюйте два великих ока, зліва, вухо Клео де Ніл.

Її пишне волосся обрамляють голову, очі стають більш виразними за рахунок вій і зіниць.

Тепер намалюйте її пухкі губи, невеликий трохи кирпатий носик, округлі губи, красиві сережки.

Зробіть більш витонченим особа Клео де Ніл, намалюйте її довгу чубок і волосся, позначте пасма, нагорі зачіски покажіть прикраса з бус.

Разукрасим цю дівчину з Монстр Хай, як це показано на наступній фотографії. Намалюйте верхню частину одягу.

Наступною можна зобразити на папері дочку морського монстра. Щоб перед вами постала Лагуна Блю, візьміть:

Будемо зображати в напівпрофіль, для цього накресліть овал, загострити його внизу. Намалюйте вухо, накресліть на обличчі дві горизонтальні смуги, як на фото.

Тепер намалюйте великі очі з пишними віями між двома цими рисками. Зобразіть губи Лагуни Блю, ніс, її локони.

Потім потрібна відтінити очі. Спочатку виділяється їх світла частина, а потім темна. Намалюйте тінь, використовуючи олівець НВ, контур носа обведіть, взявши олівець В6.

За допомогою нього обведіть і контури волосся. Зафарбуйте квітка в зачісці, верхню частину одягу дівчини, взявши олівець В2 і В. А олівцем В4 обведіть її контур.

Можете намалювати Лагуну Блю далі, використовуючи фарби або кольорові олівці. Не забудьте, що шкіра її обличчя має зеленуватий відтінок.

Лялька Клодін Вульф створюється за тим же принципом. Спочатку накресліть коло, щоб вона перетворилася в обличчя. Зробіть загострене підборіддя.

Далі, намалюйте шию і плечі, нанесіть на обличчя дві пересічні лінії. На горизонтальну нанесіть контур очей.

На наступному етапі лялька Клодін Вульф обзаведеться вухами.

Потім покажіть обриси локонів.

Коли ви намалюєте зіниці і вії очам, ніс і рот дівчині, тоді зробіть локони більш пишними.

На наступному етапі покажіть її прикраси на шиї і в вухах.

Намалюйте ще кілька пишних локонів, які обрамляють голову і вуха ляльки Клодін Вульф.

Стерши допоміжні лінії, обведіть основні простим олівцем. Якщо бажаєте, прикрасити героїню.

Ось так треба малювати деяких основних героїнь з мультфільму Монстр Хай.Якщо ви хочете побачити, як це роблять інші, тоді подивіться, як вони, наприклад, малюють Лагуну Блю.