Вчимося робити реалістичні малюнки з фотографії в Photoshop, Photoshop

Вчимося робити реалістичні малюнки з фотографії в Photoshop

У світі є талановиті художники, яким вдається малювати настільки реалістично, що їх роботи з працею відрізниш від фотографії:

Але ми, прості смертні, про таких навичках можемо тільки мріяти. На щастя, сьогодні за допомогою Photoshop можна створювати дуже реалістичні малюнки, взявши за основу фотографію. Сьогоднішнє керівництво присвячено тому, як зробити це в кілька етапів за допомогою кисті і заповнюють квітів:

Ефект, про який сьогодні піде мова, перетворює фотографію в малюнок з дрібними мазками. Метод відмінно підходить для того, щоб додати вашій фотографії стильний ефект:

Виберіть фотографію, і відкрийте її в Photoshop. Тут ми використовуємо портретну фотографію з Shutterstock. Додайте новий шар, що коректує «криві» ( Curves ), І з його допомогою зробіть темні ділянки ще темніше, а світлі трохи освітлити. Це допоможе посилити контраст:

Натисканням сполучення клавіш Ctrl + J двічі продублюйте фон фотографії, а потім виберіть самий верхній шар і застосуєте до нього фільтр «Кольоровий контраст» ( High Pass ) З меню «фільтри» ( Filters ):

Змінюючи положення повзунка «радіус», Зробіть так, щоб деталі особи як би«випиналися»На сірому тлі. Значення в межах 1-3 пікселів буде достатньо, інакше фотографія почне світитися:

Змініть режим змішування ( Blending Mode ) Цього шару на «лінійне освітлення» ( Linear Light ) Для збільшення різкості фотографії. Області зі збільшеною різкістю на знімку допоможуть нам при нанесенні мазків пензля, особливо на волоссі:

З'єднайте шар з наступним дублем фонового шару, який ми створили, а потім пройдіть в меню Фільтр> Стилізація> Дифузія ( Filter> Stylize> Diffuse ):

Змініть режим дифузії на «анізотропний» ( Anisotropic ). Це ключовий момент, після якого картинка стане, ніби мальованої:

При збільшенні зображення, можна помітити кілька неприємних областей, сформованих через повторюється дифузії. Щоб виправити це, я зробив наступне:

Пройдіть в меню Зображення> Обертання зображення> 90 градусів за годинниковою, після чого натисніть сполучення клавіш CTRL + F, щоб повторно застосувати фільтр «дифузія»:

Потім знову поверніть зображення на 90 градусів, і ще раз застосуєте фільтр «дифузія». Повторіть цей етап ще раз і переверніть зображення в початкове положення:

Фільтр «дифузія»Дає потрібний ефект, але при цьому робить зображення злегка мутним.Пройдіть в меню Фільтр> Посилення різкості> Розумна різкість ( Filter> Sharpen> Smart Sharpen ). Використовуйте значення ефекту близько 100%, але при цьому встановіть маленький радіус:

Навіть такий результат цілком непоганий. Фільтр «дифузія»Дозволяють добитися ефекту намальованого пензлем зображення. Але нам потрібно зробити дещо ще, щоб картинка стала «цифровий». З меню Фільтр> Розмиття ( Filter> Blur menu ) Виберіть пункт «Розмиття по поверхні» ( Surface Blur ), І внесіть туди наступні значення: близько 50 пікселів для радіуса і близько 15 в поле «Поріг». Використовуйте такі значення, які торкнуться навіть самі плоскі області зображення:

В результаті ми отримуємо кльовий ефект, що імітує роботу цифрового ілюстратора. Нечітке змішування кольорів і мазки пензля допомагають домогтися практично реального ефекту окреслення:

Ефект посилюється в залежності від того, наскільки близько дивитися на зображення. Здалеку воно нагадує фотографію, але мазки пензля стають помітні при наближенні.

Переклад статті "How To Create a Realistic Painted Effect in Photoshop" був підготовлений дружною командою проекту Сайтобудування від А до Я.