Що відбувається з дзвінками і SMS, коли ви в режимі «Не турбувати» на iPhone або iPad, Новини iPhone, iPad і Mac

Що відбувається з дзвінками і SMS, коли ви в режимі «Не турбувати» на iPhone або iPad

Опція «Не турбувати» вперше з'явилася в операційних системах iOS 6 і OS X Mountain Lion. Суть її полягає в можливості обмежити вхідні дзвінки та повідомлення від усіх абонентів або окремої їх категорії. Розглянемо докладніше, що відбувається, коли користувачі намагаються вам зателефонувати або відправити SMS (iMessage) за умов активованого режиму «Не турбувати».

Як в айфоне зробити так щоб ніхто не додзвонився

Функція «Не турбувати» дозволяє користувачеві iPhone, iPad і Mac в заздалегідь встановлений час захистити себе від викликів або SMS-повідомлень від різних груп абонентів. Використовувати цей режим можна, наприклад, під час інтенсивної роботи, коли кожен зовнішній подразник може перешкодити робочому процесу або, наприклад, в нічний час. Активується опція в Настройках iOS-гаджетів (і Пункті Управління) і в Системних налаштуваннях комп'ютерів Mac.

Як в айфоне зробити так щоб ніхто не додзвонився

Як в айфоне зробити так щоб ніхто не додзвонився

активувавши тумблер заплановано користувач може задати час, в яке до нього ніхто не зможе додзвонитися.

В розділі допуск викликів можна вказати контактну групу або абонентів з категорії Вибране, На яких дія режиму «Не турбувати»Не поширюватиметься — їх дзвінки і текстові повідомлення будуть безперешкодно пропускатися.

активоване перемикач повторні виклики дозволить абоненту додзвонитися лише з другого разу, за умови, що повторний дзвінок був здійснений протягом 3-х хвилин.

Як в айфоне зробити так щоб ніхто не додзвонився

Що відбувається, якщо вам телефонують і відсилають повідомлення, коли ви в режимі «Не турбувати»

Користувачі, які намагаються додзвонитися до абонента з включеною опцією «Не турбувати», Будуть постійно натрапляти на сигнал«зайнято». У момент дзвінка або надісланого повідомлення екран iPhone або iPad НЕ буде загорятися. У той же час, після активації екрану, iPhone повідомить його власнику про пропущений виклик і повідомленні. Тобто, всі спроби домогтися до користувача з включеною функцією «Не турбувати», будуть відображатися в історії дзвінків і повідомлень, Які не супроводжуються ніякими звуковими сигналами.

Як в айфоне зробити так щоб ніхто не додзвонився

Для особливих випадків, коли небажаними стають дзвінки тільки від окремих абонентів, можна занести їх номери в «чорний список» в настройках гаджета (детальна інструкція).Правда, обійти таке блокування можна буде, зателефонувавши з прихованого або стороннього номера.