Ліфчики для підлітків: поради щодо вибору

Ліфчики для підлітків: секрети правильного вибору або як порадувати маленьку модницю

Діти ростуть, і в один прекрасний момент і ваша колишня пухлощекое малятко зажадає свій перший бюстгальтер. Як реагувати мамі? Як дочки попросити свій перший бюстгальтер? І як його правильно вибрати, адже груди підлітка така ніжна.

Час першого бюстгальтера

З початком статевого дозрівання і під дією гормонів, груди дівчинки починає рости і формуватися. В середньому, зростання молочних залоз починається в 12-13, але може і раніше. А деякі дівчата спостерігають зростання грудей тільки в 16-18 років. Всі суто індивідуально, і залежить від генетики, гормонального фону і способу життя.

Мамам на замітку

Як реагувати мамі на те, що її дитині пора обзаводитися жіночою нижньою білизною? Порадіти, адже ваша дівчинка росте, стає жінкою. У цей час дуже важливі довірчі відносини між мамою і дочкою. Пам'ятайте, дівчинка, можливо, соромиться вам сказати, що їй пора одягати бюстгальтер.

Помітивши зміни в тілі дівчинки, краще буде самостійно проявити ініціативу. Запросіть дочка на шопінг, як би ненароком зайдіть в магазин нижньої білизни. Померяйте кілька моделей і запропонуйте дочки вибрати собі вподобаний ліфчик. Якщо ж дівчинка сама проявляє ініціативу, просить або вимагає купити їй ліфчик, зрадіє, що дівчинка вже така доросла.

Здійсніть покупку спільно. Якщо навіть ваша «малятко» вважає себе цілком самостійною особою, їй може все одно знадобитися рада.

Навіть якщо дочки бюстгальтер об'єктивно не потрібен, але «все вже носять» — поступіться її бажанням. Нехай вона ні разу не надіне непотрібну їй річ, зате ви збережете гарні, довірчі відносини.

Поради дівчаткам

Як сказати мамі, що тобі потрібен бюстгальтер? Так просто підійти і сказати. Попросити ради, який вибрати, і запросити на вибір першого в житті ліфчика маму. Влаштувати свято з цього приводу, адже ти потихеньку стаєш жінкою. І це прекрасно!

Вибираючи свій перший жіночу нижню білизну, прислухайся до порад мами. Не варто засмучуватися, якщо мама каже, що цей ліфчик з чашечками тобі не потрібен. Якщо у тебе нульовий або перший розмір грудей, він дійсно не буде потрібно.

Який же бюстгальтер потрібен підлітку?

Думка лікарів з цього приводу однозначно: якщо розмір грудей у ​​дівчини не досягає другого (для грушоподібної форми грудей) — третього (для округлих грудей), купувати ліфчик необов'язково. Для більш пишних форм підтримка необхідна.

Часто дівчинці об'єктивно не потрібно бюстгальтер, однак, все в класі його носять. Придбайте дівчинці його. Білизна самого маленького розміру розраховане на обсяг грудної клітини не менше 65 см і розмір 0. Для підлітка з більш скромними обсягами існує маса моделей топіків, які тимчасово замінять цю деталь туалету.

Часто дівчинка-«тростинка» розбудовується, що не може купити собі білизну підходящого розміру. Підбадьорте її, зробіть комплімент її стрункості і крихкості. І виберіть спільно топік. Скажіть дочці, що для красивих бюстгальтерів ще настане час.

Віддайте перевагу топіка з дихаючої еластичної тканини, безшовним і по можливості без вкладок. Природно, топіки з вкладками виглядають ефектно, вони формують груди. Однак такий топік можна носити не кожен день, вкладка може перешкоджати розвитку власних грудей і сприяти перегріву, особливо влітку. Можна придбати топік зі знімними вкладками, щоб дівчинка могла користуватися білизною правильно, і без шкоди для здоров'я.

Категорично заборонено щоденне використання ліфчиками з Пушап для підлітків! Так, така білизна робить груди ефектною, може з «нуля» зробити повноцінну «трієчку». Цей ефект досягається за рахунок штучного піднесення грудей, примусового зміни її форми і передавливания кровоносних і лімфатичних судин; а також присутності додаткової тканини і подушечок, що створюють «парниковий» ефект, особливо в жарку пору року.

Наслідки такого штучного утворення бюста можуть бути плачевними, особливо якщо піднімати особливо нічого або груди знаходиться в фазі активного зростання і формування.

Повальним зростанням онкологічних захворювань грудей, на думку онкологів, жінки зобов'язані саме бюстгальтерів з пушап. Тому підлітку можна надіти його виключно на урочисті випадки. Проінформуйте дочка, що при щоденному носінні такого бюстгальтера вона ризикує життям. Краще придбайте бюстгальтер з чашечками, він не настільки шкідливий для дівчат з маленькими грудьми, і прекрасно підтримує пишні форми.

У стадії формування у дівчат знаходяться не тільки молочні залози. Дуже важливо, щоб сам бюстгальтер не здавлював грудну клітку, а також його лямки НЕ передавлює трапецієподібні м'язи.

Дуже часто дівчата скаржаться на головні болі, відчуття напруги в спині, затерплу шию і дискомфорт в плечах. Причинами цих явищ є неправильно підібраний ліфчик. Занадто тонкі бретелі (особливо при пишних формах) чинять тиск на м'язи плечового пояса, порушують кровопостачання головного мозку.

Також вони сприяють синдрому гіпертонусу в районі «трапеції», що проявляється у відчутті дискомфорту і навіть болю в плечах і руках. Дівчата з пишними формами скаржаться на освіту виїмок в районі розташування лямок. Тому купуйте ліфчики з широкими і зручними лямками.

Ще велике значення має правильний розмір (коло і розмір чашечки) білизни. Надто великий розмір не надає підтримки грудей. А білизна малої окружності тисне, викликає дискомфорт і власниці. Тиск в області грудної клітини порушує дихальну функцію, дихання стає поверхневим, і кров не збагачується киснем належним чином. Вибирайте ліфчик відповідного розміру.

Правильний вибір

Наведемо кілька порад, як правильно вибрати для підлітка бюстгальтер:

  • Виріб повинен повністю відповідати анатомічним особливостям дівчата. Гумки повинні відчуватися комфортно, порожнину для грудей не деформувати молочні залози;
  • Бюстгальтер з чашками рекомендується носити дівчатам з розміром грудей від другого;
  • Для маленьких грудей віддайте перевагу спеціальним топіка;
  • Крій ліфчиків з чашечками для підлітків повинен бути максимально комфортним. Небажані жорсткі кісточки, шви всередині вироби. Ця модель не повинна викликати ніяких дискомфортних відчуттів;
  • Моделі, занадто підводять або здавлюють груди, до кінця її формування заборонені категорично!
  • Віддайте перевагу моделям без мережив, зайвого декору і явно сексуальної спрямованості. Дівчина ще встигне вигідно продемонструвати свої принади. Ліфчик для підлітка повинен бути максимально комфортним;
  • Однак і аскетичним виріб бути не повинно. Нехай дівчина вибере вподобану їй модель з малюнком, або кольорову, і навіть з легкої обробкою;
  • Перед покупкою слід надіти ліфчик і побути в ньому кілька хвилин.Правильна модель не викликає дискомфорту. Навіть якщо потягнуло руку, стало важко дихати, або дівчина відчуває напругу в плечах, відмовтеся від покупки такого ліфчика;
  • Купуйте відразу кілька бюстгальтерів і різних моделей. По-перше, дівчина остаточно визначитися, яка їй модель більше підходить, по-друге — не буде проблем з пранням;
  • Купуйте вироби перевірених фірм-виробників. Бюстгальтер для підлітка має бути дорогим, якісним, таким, що відповідає всім вимогам. Також продавець повинен мати сертифікат, що підтверджує походження і якість товару.

Дотримуючись цих простих порад, ви порадуєте свою улюблену дівчинку її першим бюстгальтером без наслідків для психічного та фізичного здоров'я.