Квіти з паперу своїми руками

Квіти з паперу. Подарунок мамі та бабусі на 8 березня своїми руками

Короткий зміст: Квіти своїми руками з паперу. Як з паперу зробити квіти. Квітка з гофрованого паперу. Квітка з паперу майстер клас. Об'ємний квітка з паперу. Квіти схеми. Подарунок мамі своїми руками.

8 березня — "Міжнародний жіночий день", свято Весни і Любові. У цей день ніяк не можна обійтися без букета квітів для коханих жінок: дружин, мам, бабусь, дочок! А якщо ці квіти зроблені своїми руками, то їх подвійно приємно як дарувати, так і одержувати! У цьому розділі ми зібрали для вас велику кількість майстер класів з виготовлення квітів з паперу своїми руками.

1. Квіти з паперу. Квітка з паперу

На болгарському сайті Krokotak.com ви знайдете докладні інструкції, як з паперу своїми руками зробити квіти. Всі майстер класи з виготовлення паперових квітів забезпечені великою кількістю фотографій, тому знати болгарську мову зовсім необов'язково.

Тюльпан з паперу. Як зробити тюльпан з паперу

Це найпростіший варіант виготовлення тюльпана з паперу, з яким впорається навіть малюк при невеликій допомоги дорослого. Посилання на інструкцію >>>>

З дітьми старшого віку можна зробити більш складний варіант тюльпана з паперу. Майстер-клас з виготовлення тюльпана в техніці орігамі см. За посиланням >>>>

А ось ще один дуже гарний тюльпан з паперу. Тут ви можете завантажити готові шаблони для виготовлення цієї саморобки з паперу, а за цим посиланням прочитати інструкцію.

Квіти з паперу. Подарунок мамі своїми руками

Ще один весняна квітка з паперу пропонує вам зробити сайт Krokotak.com. Докладну інструкцію як зробити гіацинт з паперу читайте тут

Квітка з паперу. Подарунок мамі на 8 березня своїми руками

Красиву квітку орігамі з паперу ви можете зробити в подарунок мамі або бабусі своїми руками. Інструкцію, як зробити таку квітку з паперу, читайте за посиланням.

Як з паперу зробити квіти

Стеблинки у паперових квітів можна зробити з пластикових трубочок. Красиво виглядають багатошарові квіти, вирізані з кольорового паперу різних кольорів, як на фото нижче. Підставка для квітів — половина картонного лотка від курячих яєць, пофарбована зеленою фарбою.

Як вирізати квіти з паперу. Щоб вирізати квітка з паперу, скористайтеся схемою, зображеної на фото нижче.

Як зробити квітку з паперу

Щоб зробити святковий букет квітів з паперу в подарунок мамі на день народження або 8 березня, подивіться інструкцію цьому сайті.

2. Квіти з паперу майстер клас

На англомовному блозі Michele made me ви знайдете докладний майстер клас по виготовленню оригінальних квітів з картонної упаковки з-під яєць і картонки, що залишилася від використаного рулону туалетного паперу.

3. Об'ємні квіти з паперу. Об'ємний квітка з паперу

Взагалі, картонні упаковки з-під яєць дуже підходящий матеріал для виготовлення квітів своїми руками. Докладну інструкцію см. За посиланням >>>> Для прикраси саморобних квітів автор вироби використовував гудзики. Ефектно виглядають стеблинки квітів, виконані з т.зв. синельної (пухнастою) дроту.

Сайт MrPrintables.com пропонує вам зробити весняну аплікацію з нарцисами.

Роздрукуйте шаблони квітів по посиланню >>>> сердцевінку нарцисів зробіть з упаковки з-під яєць.

Сайт Країна Майстрів пропонує ще один простий спосіб виготовлення нарцисів з паперу.

Ще одна весняна аплікація, на цей раз з пролісками.

Квіти виконані в техніці орігамі. Як скласти орігамі квіти для весняної аплікації "Проліски" дивіться на фото нижче.

1. Візьміть білий аркуш паперу квадратної форми.

2. Складіть його по діагоналі навпіл.

3. Вершину отриманого трикутника відігніть назад.

4. Тепер по черзі загніть бічні сторони вниз.

4. Як зробити квіти з паперу

Інструкцію з виготовлення квітучої гілочки сакури можна знайти за посиланням >>>>

Квіти можна зробити зі звичайної або гофрованого паперу. Прикріпіть їх до гілочок за допомогою скотча, клейового пістолета або ниток.

Ще гілочки дерев (з зеленими листочка або без) можна прикрасити маленькими трояндочками з паперу. Зробити такі трояндочки дуже просто. З двосторонньої кольорового паперу вирізається спіраль, яка потім скручується з зовнішнього кінця в багатошаровий конус. Можна накручувати спіраль на зубочистку. Докладну інструкцію см. За посиланням >>>> Якщо ви хочете зробити такі квіти мамі до 8 березня, то заздалегідь зріжте кілька гілочок дерев і поставте їх будинку в воду. Коли на них розпустяться зелені листочки, прикрасьте їх трояндочками з паперу.

5. Квіти з паперу майстер клас. Квіти з кіл

Ця квітуча гілочка виконана в змішаній техніці. Пелюстки і листя — в техніці орігамі з кіл.Також використовуються техніки скручування в джгут і скочування в грудку. Докладний майстер клас квіти з паперу см. На сайті Країна Майстрів.

6. Квіти з паперу. Об'ємний квітка з паперу

На сайті CREATIVE PARK від фірми Canon ви знайдете велику кількість готових схем кольорів (схеми кольорів, квіти схеми, квіти схеми кольорів). Вам треба тільки завантажити, роздрукувати схему вподобаного квітки і склеїти саморобку згідно з відповідною інструкцією.

7. Роза з паперу своїми руками. Падалка весняні квіти

Роза — цариця квітів. Так її називають заслужено. Троянди не тільки дивовижно красиві, але і володіють вишуканим, неповторним ароматом. Виріб троянда з паперу займає почесне місце в розділі нашого сайту "Квіти з паперу своїми руками". Зробити її зовсім нескладно. Для цього скористайтеся нашим майстер класом "Троянди з паперу" за посиланням >>>> У нас на сайті ви знайдете готові шаблони троянд з паперу різних кольорів.

8. Як зробити квіти. Як зробити квітка

Оригінальні квіти виходять зі звичайних гудзиків. Для виготовлення однієї квітки вам будуть потрібні кілька гудзиків різного розміру, які потрібно буде скріпити між собою дротиком. Готовими квіточками з гудзиків можна прикрасити кімнатна рослина, або зробити з них окрему композицію.

9. Як зробити квітка з паперу. Падалка для малюків

Зробити подарунок мамі або бабусі на 8 березня здатний навіть дворічний малюк. Ось такий симпатичний і простий у виготовленні квіточку пропонується на сайті Made by Joel

А ще малюки можуть порадувати маму чи бабусю квітами, зробленими з паперових смужок. Велика кількість цікавих виробів зі смужок паперу описано в книзі Гришиной і Аністратовой "Вироби з смужок паперу".

Дуже швидко і просто зробити квіти своїми руками з паперових формочок для кексів або паперових фільтрів для кави. За формою і ті і інші дуже нагадують квіти. Тому малюкові залишиться тільки прикрасити свій квіточку і приробити до нього стеблинка. Красиві стеблинки виходять з т.зв. синельної дроту. Придбати цю пухнасту дріт можна в магазинах канцтоварів або в магазинах для творчості.

Сайт Krokotak.com теж приготував для маленьких дітей просту саморобку з паперу. Щоб зробити букет квітів з паперу, вам досить роздрукувати на принтері шаблон, вирізати і розфарбувати його. В кінці допоможіть дитині скласти букет так, як показано на схемі.Подарунок для мами або бабусі готовий!

Хочемо розповісти вам тут ще про один цікавий спосіб, як можна зробити квіти з паперу. Обведіть долоню на аркуші паперу, виріжте її. За допомогою олівця акуратно закрутіть кінчики паперових пальців. З синельної дроту зробіть стеблинка і тичинки квітки. З'єднайте всі деталі разом. Докладний майстер клас як зробити квітку з паперу см. За посиланням.

10. Квіти з гофрованого паперу. Квітка з гофрованого паперу

Зробити квітка з гофрованого паперу зможе навіть маленька дитина. Намалюйте йому на папері кружечки різного розміру. Нехай малюк сам виріже їх ножицями. Нічого, якщо вийде не зовсім рівно! Тепер складіть кружечки разом стопкою, зробіть отвір посередині. Вам залишилося тільки приробити стеблинка з синельної дроту і закріпити його за допомогою красивої намистини. Не забудьте "розпушити" ваші квіточки.

Шикарні квіти у вигляді куль виходять з гофрованого паперу. Як зробити квіти з гофрованого паперу у вигляді куль см. За такими адресами:

Сайт Країна Майстрів пропонує велику кількість майстер класів з виготовлення квітів з гофрованого паперу:

— троянди з гофрованого паперу

Тут описаний найпростіший спосіб зробити трояндочку з гофрованого паперу. Дуже просто і ефектно!

— тюльпани з гофрованого паперу

Як зробити квіти з інших матеріалів: пластикових пляшок, насіння рослин, ниток, цукерок та ін. См. Тут.