Гірчична маска для волосся: рецепт гірчичною маски

Гірчична маска: ефективний спосіб швидко відростити густе волосся

Как правильно сделать горчичную маску для роста волос

Гірчична маска для волосся стане справжньою паличкою-виручалочкою, коли потрібно швидко відростити волосся. У кожного з нас трапляється сумний досвід — невдала стрижка, фарбування, проблеми зі здоров'ям. Гірчична маска для волосся, звичайно, не перетворить волосся в лічені секунди, але допоможе вирішити проблему.

Гірчична маска для волосся стала надбанням модниць ще в далекі 60-ті, коли косметична промисловість не могла порадувати великою кількістю випущених засобів. Не дивлячись на те, що часи змінюються і зараз можна знайти косметику для чого завгодно, дія тієї самої перевіреної гірчичною маски для росту волосся поки не вдалося переплюнути жодної промислової баночці. Тому, якщо Ви хочете відростити шикарне волосся в короткі терміни, зміцнити коріння і запобігти випаданню — використовуйте нескладний і бюджетний рецепт гірчичною маски для волосся.

Її дія заснована на пекучих речовинах гірчиці, які стимулюють приплив крові до коріння волосся, тим самим посилюючи їх зростання і запобігаючи випадання.

Как правильно сделать горчичную маску для роста волос

Деякі використовують цю маску вже в період випадання волосся, щоб зупинити цей процес, і маска не завжди працює. Хочеться звернути увагу, гірчична маска покликана запобігати випадання, а не зупиняти його.

Как правильно сделать горчичную маску для роста волос

Гірчичний МАСКА ДЛЯ РОСТУ ВОЛОССЯ: РЕЦЕПТ

Как правильно сделать горчичную маску для роста волос

Для приготування гірчичною маски Вам знадобиться:

— 2 столові ложки гірчичного порошку;

— 2 столові ложки гарячої води;

— 2 столові ложки реп'яхової олії;

— 2 чайні ложки цукру.

Гірчицю залийте водою і добре розмішайте, потім додайте всі інгредієнти і дайте масці постояти 2 хвилини. Після чого нанесіть пальцями по проділах. Для нанесення скористайтеся рукавичками. Можна також використовувати м'яку силіконову щіточку.

Будьте уважні, намагайтеся мінімально зачіпати волосся. Пам'ятайте, гірчиця корисна для коренів, однак згубна для довжини.

Гірчичний МАСКА ДЛЯ РОСТУ ВОЛОССЯ: ОСОБЛИВОСТІ

Как правильно сделать горчичную маску для роста волос

Після того, як Ви завдали маску на коріння волосся, акуратно укутайте волосся харчовою плівкою і рушником.

Как правильно сделать горчичную маску для роста волосЩоб захистити довжину волосся від випадкового потрапляння гірчиці, нанесіть на неї будь-поживне масло: реп'яхову, оливкова або авокадо.

Час витримки маски: 15-20 хвилин.Після чого змийте маску м'яким шампунем і скористайтеся кондиціонером.

Слідкуйте за відчуттями, гірчиця пече і, якщо Ви відчуваєте дуже сильне печіння — маску краще змити, а в наступний раз зменшити кількість цукру на половину. Саме цукор «злить» гірчицю.

Курс гірчичною маски: місяць по 1 процедурі в тиждень. Через місяць необхідно зробити перерву хоча б на 60 днів. Після цього можна повторити курс. Якщо Ви не хочете відрощувати волосся, а використовуєте гірчичну маску для профілактики випадання, проводите процедуру 1 раз на місяць.

  • Как правильно сделать горчичную маску для роста волос
  • Как правильно сделать горчичную маску для роста волос
  • Как правильно сделать горчичную маску для роста волос