3G репитер: підсилювач 3G сигналу стільникового зв'язку для бездротових модемів — — Білайн — Бізнес

3G репитер від «Білайн»

Хочете отримати постійний доступ до високошвидкісного 3G-інтернету в будь-якому місці без великих зусиль і допомоги фахівців? У нас є рішення!

«3G репитер від« Білайн » посилить 3G / UMTS-сигнали мережі всередині приміщень: в офісі, торговому центрі, на складі або промисловій зоні!

  • Не вимагає установки зовнішніх антен, прокладки громіздких коаксіальних кабелів або складної настройки.
  • Не вимагає широкосмугового з'єднання з інтернетом.
  • Забезпечує постійний доступ до послуг швидкісного 3G-інтернету.
  • Дозволяє рідше заряджати батарею за рахунок зменшення потужності сигналу телефону, коли він зв'язується з найближчою базовою станцією.

Як це працює

Репитер 3G сигналу складається з двох блоків: один для розміщення біля вікна, а другий — всередині приміщення (ретрансляція без праці забезпечить якісним сигналом коло діаметром 150 метрів).

Обидва блоки пристрою по бездротовому інтерфейсу організовують круговий посилення сигналу 3G, радіус якого дорівнює відстані між двома блоками.

Все, що вам потрібно зробити — включити ретрансляція в електричну розетку і розташувати блоки в зручних місцях, тому що пристрій вже містить попередні налаштування для автоматичної роботи в мережі «Білайн».

При цьому ретрансляція сам налаштовується таким чином, щоб уникнути негативного впливу на для оточуючих базових станцій.

Гарантійне обслуговування

У разі виходу 3G GSM репитера з ладу протягом гарантійного терміну необхідно звернутися в офіс обслуговування корпоративних клієнтів (за місцем придбання) або до свого менеджера. В рамках гарантійних зобов'язань ПАТ «ВимпелКом» здійснюється тільки заміна репитера. Для визначення причини несправності ретрансляція приймається в комплектації, відповідній комплектації при його продажу з підтвердженням дати покупки у вигляді рахунку і накладної.

Визначення причини несправності і заміна репитера здійснюється протягом п'яти робочих днів з моменту передачі репитера в ПАТ «ВимпелКом». Гарантійний ремонт репитера здійснюється в термін не більше 6 місяців від дати визначення причини несправності. На час гарантійної заміни репитера покупцеві видається підмінний ретрансляція. Видача підмінного репитера оформляється актом приймання-передачі.Заміна несправного репитера можлива тільки після визначення причини виникнення нестачі, що сталася з вини виробника репитера. Якщо визначення причини виникнення нестачі покаже відсутність недоліків, що сталися з вини виробника (ретрансляція справний) або визначить причину виникнення нестачі що не гарантійну (з вини користувача), то вимога клієнта задоволенню не підлягає.

Результати проведеної перевірки можуть бути наступними:

  • «Репитер справний. Недолік не підтвердився ». У цьому випадку оформляється відповідний висновок про справність 3G репитера. Репитер Клієнта, акт прийому-передачі обладнання (із зазначенням результату визначення причини виникнення нестачі і прийнятого рішення по дорепітери Клієнта) і відповідний висновок передаються Клієнту.
  • «Репитер несправний через невідповідність умов експлуатації репітератребованіям, викладеним в технічній документації». А також якщо: мав місце факт розтину пломб в пристроях або вузлах репитера; є механічні пошкодження, що виникли з вини покупця; використовуються витратні матеріали, якість яких не відповідає вимогам, викладеним в технічній документації на ретрансляція. У цьому випадку оформляється відповідний висновок про зняття репитера з гарантійного обслуговування. Репитер, акт прийому-передачі обладнання (із зазначенням результату визначення причини виникнення нестачі і прийнятого рішення по 3G дорепітери Клієнта) і відповідний висновок передаються Клієнту.
  • «Репитер несправний. Гарантійна причина несправності ». Репитер підлягає гарантійній заміні на обладнання з підмінного фонду.

У міру завершення гарантійного ремонту Клієнт повідомляється за контактним телефоном про готовність репитера і необхідності візиту в офіс обслуговування корпоративних клієнтів для отримання заміненого репитера. При отриманні заміненого репитера покупець зобов'язаний повернути підмінний ретрансляція, повернення оформляється актом приймання-передачі.

Найчастіше всередині виробничих і складських приміщень, торгових центрів і офісних будівель спостерігається ослаблення сигналу у напрямку від зовнішніх стін до центру будівлі.Якщо при цьому відсутня широкосмугове підключення до інтернету, то найчастіше використовується мобільний інтернет. В цьому випадку зробити роботу комфортною допоможе підсилювач прийому 3G / UMTS сигналів — ретрансляція 3G від «Білайн».

3G репитер — це електронний пристрій, що складається з двох частин і встановлюється в приміщенні. Одна частина репитера встановлюється в місці отримання максимально якісного сигналу 3G / UMTS, наприклад, біля вікна, а друга — в глибині приміщення на відстані не більше 75 метрів. Між двома частинами 3G репитера створюється зона стійкого і якісного 3G / UMTS сигналу, радіус якої дорівнює відстані між ними.

Підсилювач 3G сигналу від «Білайн» вже налаштований для роботи в мережі і вимагає тільки розміщення його складових і підключення електроживлення. Він не вимагає підключення зовнішньої антени або розгортання провідної мережі. Репитер — це підсилювач сигналу для 3G модемів, планшетів або смартфонів, тобто користувачів мобільного інтернету без Wi-Fi мережі.

Пропозиція, що дозволяє вирішити проблему погіршення якості сигналу 3G / UMTS інтернету всередині приміщень, є тільки для корпоративних клієнтів «Білайн».

Кількість обладнання обмежена, наявність уточнюйте в офісі Білайн Бізнес або у менеджерів по продажах за тел. (499) 277-77-77

* Придбання обладнання можливо для нових та існуючих корпоративних клієнтів «Білайн» Бізнес — юридичних осіб та індивідуальних підприємців.

Допомога і корисні сервіси

  • Питання та відповіді
Що потрібно зробити для організації безперебійного доступу до 3G-інтернету в компанії?

Доступно: всім абонентам — юридичним особам та ВП постоплатной системи розрахунків.

Для забезпечення безперебійного доступу до високошвидкісного інтернету рекомендуємо купити 3G репитер для GSM сигналу. Щоб скористатися 3G інтернетом від «Білайн», придбайте в одному з наших офісів продажів USB 3G модем для вашого комп'ютера, ноутбука або планшета, якщо він не оснащений вбудованим 3G модулем, або оформите замовлення на нашому сайті. У комплект модему входить SIM-карта, на яку ви можете підключити послугу з найбільш вигідним для вас тарифом. Якщо у вас вже є SIM-карта для підключення до 3G Інтернету, виберіть влаштовує вас тариф і перейдіть на нього, скориставшись Особистим кабінетом або відправивши з номера коротку команду, зазначену в інформації про обраний тариф на нашому сайті.

Подбавши заздалегідь про якість зв'язку, можна відразу купити репитер 3G UMTS для інтернету і з моменту підключення модему в вашій організації мати постійний доступ до 3G мережі з будь-якої точки в радіусі дії підсилювача сигналу для бездротового модему без втрати швидкості трафіку.

Щоб почати користуватися інтернетом, встановіть SIM-карту в 3G модем і підключіть його до комп'ютера. Програма установки і настройки запуститься автоматично. Підсилювач сигналу стільникового зв'язку для 3G модему повністю налаштований для роботи в мережі. Необхідно просто встановити його складові та підключити електроживлення.