3D Інструктор 2

як зробити свою машину на 3d інструктор 2.2.7

Категорія ПО: навчальний автосімлуятор

Розробник: Forward Development

Сайт розробника: http://citycardriving.ru/ (http://citycardriving.ru/home/ccd)

запам'ятати дорожні знаки і розмітку;

навчитися проїжджати регульовані і нерегульовані перехрестя;

потренуватися водінню в складних погодних умовах і різний час доби;

відпрацювати різні види парковки на вулицях.

Мінімальні системні вимоги:

http://img821.imageshack.us/img821/1757/screen12c.th.jpg (http://img821.imageshack.us/i/screen12c.jpg/) http://img697.imageshack.us/img697/9844 /screen14gg.th.jpg (http://img697.imageshack.us/i/screen14gg.jpg/) http://img406.imageshack.us/img406/2334/screen16j.th.jpg (http: // img406. imageshack.us/i/screen16j.jpg/)

sorry for my bad russian, i speek english and spanish

Зазвичай оч скептично ставився до інструкторів-симуляторам такого роду, бо виконання весь час було на рівні тієї ж Лади рейсинг, але тільки з претензією на серйозність того, що відбувається.

Тут же хлопці постаралися на славу. Радує не те, щоб реалістичне (це кожному судити), але слухняну поведінку машини. Виняток із правил 6-ка, хоча вона по-життя завжди виключення з усіх правил. Хід керма 900 градусів нарешті виправдав себе, бо крім як в Дальнобойщиках його ніде і не виставиш (причому в тих же дальнобоя на екрані видно, що ісп тільки 720 градусів). Звуки в машині настільки приємні — шелест дороги, включення поворотника, — відчуття, що ти дійсно знаходишся в реальній машині.

Машина адекватно поводиться: глухне на передачу (хоча будь-який поважаючий сім це передбачив, але в дальнобоя вирішили, що на передачу машина, що стоїть на пагорбі, повинна котитися назад), на тій же горі потрібно правильно використовувати зчеплення. Однак величезний мінус — можна перемкнути передачу на повному газу.

Є безліч цікавих навчань, як то приїхати не розбивши крихкий вантаж. Сильно різко відпускати зчеплення або газувати (перегазовивать) просто не вийде, це реально вчить плавно відпускати зчеплення. Не без недоліків звичайно — якщо різко повернути на швидкості, — вантажу все дарма, але тим не менше.

Також не менш цікавим — приїхати, зекономивши при цьому бензин, продумані багато аспектів, скільки витрачається на передачу, при уприскуванні на газу (а ще більше на повному газу); єдине, сумніваюся, що при запалюванні щось витрачається, а там хз.

Дощ хоч і реалізований і якось впливає на поведінку машини, зроблений бездарно, бо видимості ніяк не заважає, і краплі не потрапляють на скло, чому кілька режимів двірників (з різною швидкістю) стають марні.

Трафік за великим рахунком зроблений дуже якісно, ​​можливо навіть розумніші, ніж в Дальнобойщиках, але це не заважає йому порушувати ПДР :-). При всьому при цьому система оч намагається стежити за вашими порушеннями, і найчастіше, є багато спірних моментів, невиправданих штрафів (викл поворотник при перестроюванні трохи раніше, ніж перебудувався; штраф за порушення пріоритету на перехресті, коли ви стоїте на перехресті посередині і завершуєте маневр; з уступлением дороги трамваю взагалі окремо стоїть).

Навряд чи любителі ЛФС зацікавляться, але спробувати раджу, реально затягує. Кожен день хоч і матюкатися на бездарно зроблені моменти (зазвичай вони стосуються тільки штрафів при проходженні кар'єри, решта все на відмінно), але намагаєшся-намагаєшся.

Карта території повністю взаємозалежна, з'єднує між собою дуже детально опрацьовані ділянки дороги (не по полігонах, а по нешаблонне, — яскравий приклад — однотипні 18 сталевих коліс). Яке було моє здивування, коли я виїхав на путівець, і через некіт час виявив на шляху повалене дерево. Таких випадків небагато, але вони реально доставляють. Ефект присутності, як би є).

Роботи по оптимізації ведуться і будуть доступні в одному з наступних оновлень.

3D Інструктори 2.2, яке включає в себе:

● Телеекрани на вулицях міста, які транслюють святкові відеоролики;

● Можливість вибрати захисну забарвлення для деяких автомобілів;

● Пам'ятник з танком;

● Сяючі святкові гірлянди.

● Виправлено нічне освітлення в Південному районі;

● Виправлено непрацюючий світлофор в Сучасному районі;

● Виправлені падаючі конуси на автодромі;

● Виправлена ​​помилка з безперервним звуком поворотников;

● Виправлено ряд помилок в дорожніх знаках;

● Виправлено повзунок щільності пішоходів в налаштуваннях;

● Додано детальне керівництво користувача.

Це не так просто, як здається. Ми робимо все, що в наших силах.

До наближається свята 8-ого березня розробники 3D Інструктори вирішили зробити для всіх великий сюрприз! Ми даруємо вам шанс оцінити всі достоїнства нашого автосимулятора 3D Інструктор 2.2 в повному обсязі. Кожен купив наш симулятор в період з 1 по 31 березня 2011 р може взяти участь в розіграші цінних призів — просунутого ігрового керма Logitech G27 з підтримкою 3 педалей, 6-ступінчастою КПП, повного обороту в 900 градусів, а також системи управління оглядом — TrackIR !

До наближається свята 8-ого березня розробники 3D Інструктори вирішили зробити для всіх великий сюрприз! Ми даруємо вам шанс оцінити всі достоїнства нашого автосимулятора 3D Інструктор 2.2 в повному обсязі. Кожен купив наш симулятор в період з 1 по 31 березня 2011 р може взяти участь в розіграші цінних призів — просунутого ігрового керма Logitech G27 з підтримкою 3 педалей, 6-ступінчастою КПП, повного обороту в 900 градусів, а також системи управління оглядом — TrackIR !

Створили те, що неможливо оптимізувати.

Як завжди в загальному, спочатку роблять, потім думають.

Покращена продуктивність в деяких навчальних завданнях;

Оптимізовано поведінку автомобілів трафіку;

Загальний приріст продуктивності становить від 5% до 25% в залежності від налаштувань графіки і конфігурації вашого комп'ютера;

Озвучено більшість елементів головного і ігрового меню;

Анімовані і статичні банери зі святковою символікою;

Можливість вибрати додаткову художню розмальовку для деяких автомобілів;

Виправлено відповідність інтерфейсу КПП і марки навчального автомобіля;

Виправлена ​​помилка при відображенні кнопок у вікні вибору профілю користувача;

Виправлені кілька помилок в розстановці знаків дорожнього руху і в режимах роботи світлофорів;

У головному меню тепер відображається номер версії симулятора щоб уникнути плутанини.

Подробиці тут — http://3dinstructor.ru/news/76.html.

2 СМС на номер 4481 з кодом, зазначеним у вікні запуску.

2 СМС на номер 4481 з кодом, зазначеним у вікні запуску.

Ну, по СМС в житті нічого не купував ще. Там для Мегафон-Сибір з ПДВ 300 рублів, так виходить за дві СМС 300 + 300 = 600 руб за гру візьмуть? Або туплю?

2-е місце — Рябов Олексій, м Нижній Новгород. Приз — TrackIR.

Siegered, взагалі робота гри на ноутбуках не гарантовано. В першу чергу це пов'язано з тим, що на більшості недорогих моделей коштують інтегровані відеокарти, які по можливостях не підходять для цієї гри.

Ну і даремно ви так вважаєте. Версію 2.2.0. давно вже зламали і дають завантажувати на большенстве торрентів.

Виправлений рідкісний виліт в деяких місіях;

Замінений логотип компанії при запуску (що виправило виліт через несумісність відео кодеків);

З'явилася можливість додавати нові автомобілі гравця в меню вибору;

Доданий міст, що будується.

Качати тут — http://3dinstructor.ru/news/85.html

Ну і даремно ви так вважаєте. Версію 2.2.0.давно вже зламали і дають завантажувати на большенстве торрентів.

Ні, не дарма я так вважаю. По-перше, тут не торрент-трекер, а форум шановного ігрового журналу. А по-друге, "зламали" — це занадто голосно сказано для кривого кряка, через якого кожні 5 хвилин їзди колеса відвалюються і машина в повітря злітає.

Ну а я разьве сказав що торрент-трекер?

А по-друге, "зламали" — це занадто голосно сказано для кривого кряка

Нормально. Ліки якщо що то і робить, то тільки дає запустити гру без ключа, акаждие 5 хвилин їзди колеса відвалюються і машина в повітря злітає

Через кряка не може бути.

Та НУ? Ліки в першу чергу вносить зміни в виконуваний файл. І ніхто вам гарантій не дасть, що захист була прибрана повністю, або при подібній "ампутацію" не постраждала будь-яка інша, "хороша", частина програми.

Через кряка не може бути.

Вражає подібне упередження. Невже мало на практиці прикладів було, коли кряк вносив глюки в зламану гру?

У навігатор додані назви вулиць;

Розширене відображення доріг в навігаторі (тепер

вони не зливаються з тротуаром);

У систему контролю дорожнього руху додана перевірка на включення ближнього світла фар;

Покращена система підрахунку штрафних балів за ненадання пріоритету пішоходам.

і ще питаннячко. У планах немає додати категорії D, E? було б не погано потренуватися відчувати габарити автобуса, навчиться заходити в повороти з урахуванням швидкості і радіуса повороту коліс

і ще питаннячко. У планах немає додати категорії D, E? було б не погано потренуватися відчувати габарити автобуса, навчиться заходити в повороти з урахуванням швидкості і радіуса повороту коліс

1.0 можна. Оновити можна версію 2.0 до 2.2 — http://3dinstructor.ru/news/87.html

Згоден! Самий кайф на G25 / G27.

Хоча з назви зрозуміло, що клава там не в тему.)

Ну да, сьогодні вирішив спочатку на попередній версії перевірити. Я так розумію, там строго від третьої особи пиляти, трохи зачепиш розмітку і тут же — ви порушили. А як я її млинець у вашій кабіні вже в сантиметрах то визначу? Я там по кожному її іздвігал. Широкоекранний у мене моник. Який нитка вже допуск б зробили чи що. Щоб трохи що стосовно порушення не шарахатися. І взагалі по грі так я зрозумів, навіть на заміському шосе максимум дозволяється друга передача, на шістці пиляв. Тільки третю врубав, трохи за 80, — зменшіть швидкість. Так мене ж водії і прикінчать за таку їзду.

Ось що дивно, ось ви зробили академічно правила. Ніби ви, новосибірці самі на М-52 до нам не моталися і вже могли б скопіювати поведінку і швидкість.

Ну і додайте в сабж кнопку — їзда в реальних умовах за заміської трасі. Щоб хоча б дізналися що там до чого. А не по тупому відштовхнувшись від правил.

Якщо з Барнаула до нас на Ікарусі в радянські часи 95-110 йшли, та слів немає зовсім.

А їхати як у вас, це як їхати на катафалку.

Тобто ви вчите мертвому, а не живому. На заміських по крайней мере.

Істотно перероблена математична модель двигуна;

Перенастроєна фізика всіх автомобілів;

Поліпшено роботу зчеплення;

Поліпшено роботу АКПП.

Спрощене управління і фізична модель;

3 режими гри: звичайний, недостатня видимість, раптова смерть;

Змінний рівень складності;

Спеціальні кільцеві траси з інтенсивним трафіком;

Відстеження виконуваних маневрів і нарахування очок;

Візуальні пошкодження автомобілів при зіткненні.

Зміни в трафіку:

Покращено поведніе пішоходів. "Мертвих" пробок, створюваних ними на пішохідних переходах, стало значно менше.

Виправлено розташування транспортних засобів на проїзній частині. Автобуси, вантажівки та інші повільні автомобілі тепер їдуть ближче до правого ряду.

Виправлені помилкові спрацьовування фіксації порушень пріоритету проїзду в деяких випадках.

Попередження про необхідність зниження швидкості тепер з'являється рідше.

Попередження про необхідність включення ближнього світла фар не буде з'являтися, якщо вже включений дальнє світло.

Знижено складність вправи "Крихкий вантаж".

Виправлена ​​помилка, що не дозволяє в деяких випадках завершити вправу "вміння не глухнути".

Доопрацьовано користувальницький інтерфейс — прокрутка автомобілів гравця і їх кольору тепер можлива як вперед, так і назад.

У Новому, радісному році.

Просто знижку отримаєте,

Кожним сильно дорожимо!

Ми для них продукт змінимо,

Всі проблеми їх вирішимо!

Додана можливість зміни звуків автомобілів.

Додана підтримка одночасного використання довільної кількості пристроїв введення (рулі, джойстики, геймпади і т.п.).

Тепер при виборі низької якості графіки в налаштуваннях, якість текстур зменшується (необхідно на ПК з маленьким об'ємом оперативної пам'яті).

Покращено швидкодію при перемальовуванні вікна міні-карти.

Знижено обсяг пікових навантажень на центральний процесор при розрахунком системи ШІ.

Міліція перейменована в поліцію.

Виправлена ​​помилка, що приводила до зниження швидкодії графічної системи.

Виправлена ​​помилка, що викликає витік оперативної пам'яті.

Виправлена ​​помилка, що приводила до неможливості завантажити режим водіння з АКПП на деяких автомобілях.

Виправлена ​​помилка, що приводила до падіння програми при використанні деяких ігрових рулів (наприклад, Defender Forsage Drift GT).

Виправлений неправильний кут повороту голови при огляді назад для деяких автомобілів.

Виправлено неправильне освітлення на тротуарах.

Виправлено неправильне нічне освітлення деяких сільських будинків.

Виправлена ​​неправильна робота освітлення на поребрик (бордюрах).

Оновлена ​​система захисту від копіювання.

Могли б до мають ліцензію першого, знизити на сотку. Справа не в ній, а в відношенні, тим більше першу я давно викинув.

У нас були пільги для покупців версії 2.0. Які деякий час назад закінчилися.

а так кумедна штука, і не дорога)

І це теж можна зробити. 🙂 Багато хто хотів, щоб була можливість змінювати звуки авто, і ми пішли на зустріч. 🙂

Додано новий легковий автомобіль для гравця;

впораюся кілька помилок, які призводять до вильоту гри;

Виправлені деякі недоробки по левел-дизайну.

Автомобілі трафіку навчилися розвертатися на перехрестях;

"Мертві" затори автомобілів на перехрестях тепер роз'їжджаються (в тому числі за рахунок нового вміння автомобілів трафіку рухатися заднім ходом);

Автомобілі трафіку стали частіше пропускати гравця, який має пріоритет на перехрестях, коректно роз'їжджатися (менше врізатися і довго безпричинно стояти на місці);

Кількість автомобілів і пішоходів тепер відповідає заданій щільності для району (в тому числі виправлено велику кількість автомобілів на автомагістралі при невисокій щільності трафіку);

Прискорення і гальмування автомобілів трафіку тепер відповідає характеристикам реальних автомобілів (виправлені неприродно швидкі і різкі розгони і гальмування);

Поведінка автомобілів трафіку тепер помітніше відповідає обраному типу трафіку (спокійний, агресивний і т.п.). У тому числі це виражається в різниці середньої швидкості руху (наприклад, на автомагістралі в разі вибору агресивної поведінки трафіку автомобілі в лівому ряду їдуть помітно швидше);

Автомобілі трафіку намагаються дотримуватися правого боку руху (їх там стало більше), а на лівих смугах швидкість руху стала помітно вище);

Автомобілі трафіку перестали миттєво зупинятися, якщо їх "підрізати";

Автомобілі трафіку більше не проїжджають перехрестя на червоне світло світлофора;

Зменшено кількість порушень автомобілями трафіку правил проїзду перехресть (наприклад, поворот наліво з правої смуги).

Автомобілі трафіку стали частіше пропускати гравця, який має пріоритет на перехрестях з круговим рухом;

Автомобілі трафіку стали рідше безпричинно стояти на місці на перехрестях з круговим рухом;

Виправлені неприродно короткі перестроювання (перпендикулярно кільцю) автомобілів трафіку на перехрестях з круговим рухом;

На кругових перехрестях автомобілі трафіку включають сигнал повороту відповідно до рекомендацій:

— якщо автомобіль трафіку проїжджає приблизно половину кільця, то при в'їзді і під час руху по кільцю не включає ніякого поворотника;

— якщо автомобіль трафіку проїжджає практично все кільце, то при в'їзді і під час руху по кільцю включає лівий поворотник;

— на виїзді з кільця всі автомобілі трафіку включають правий поворотник.

Хто записував цей огляд: http://www.youtube.com/watch?v=euroEj9_a18?

Огляд дуже сподобався, з гумором, не пошкодував, що витратив на перегляд 30 хвилин свого часу

А що ви не написали, що тепер гра вийшла і на джевел? Зовсім випадково дізнався, що Новий Диск її видав. Я б давно купив, але по мобільному дорого, а морочитися з усякими перекладами теж ненавиджу. Счас ось диск з доставкою додому привезли (так, у нас в Горно-Алтайську навіть таке є). Чому і радий.

А ви могли б повідомити про це.

Ps. Чому здивувався, вийшло на диску практично днями, а версія 2.2.3

Ви! Товариші шановні! У вас на сайті навіть оновити з 2.2.8. А у мене 2.2.3. Я де візьму відсутню. Я злий і дуже. Лазити і нишпорити буду завдяки вам.

Проблему вирішив, але нестандартно це так її робити. Тобто я спочатку судячи з обсягу патчів вирішив поставити 2.2.8 він важив 158. Він не пішов, він попросив мене знайти спочатку 2.2.6. Ага. Пошукай. І далі. Качав 2.2.9. Виглядав як 47 мб. Вирішив ткнути в нього, він висвітився, як 500Мб. Тобто успішно поставив.

Да лан, ви хоча б стежите і оновлюєте. А у ваших сусідів по Д3, ті взагалі забили, Неваду обіцяли.

Дякую за підтримку! Багато користувачів знаходять STEAM дуже зручною платформою.

А що ви не написали, що тепер гра вийшла і на джевел? Зовсім випадково дізнався, що Новий Диск її видав. Я б давно купив, але по мобільному дорого, а морочитися з усякими перекладами теж ненавиджу. Счас ось диск з доставкою додому привезли (так, у нас в Горно-Алтайську навіть таке є). Чому і радий.

А ви могли б повідомити про це.

Ps. Чому здивувався, вийшло на диску практично днями, а версія 2.2.3

Додано через 2 години 46 хвилин

Ви! Товариші шановні! У вас на сайті навіть оновити з 2.2.8. А у мене 2.2.3. Я де візьму відсутню. Я злий і дуже. Лазити і нишпорити буду завдяки вам.

Проблему вирішив, але нестандартно це так її робити. Тобто я спочатку судячи з обсягу патчів вирішив поставити 2.2.8 він важив 158. Він не пішов, він попросив мене знайти спочатку 2.2.6. Ага. Пошукай. І далі. Качав 2.2.9. Виглядав як 47 мб. Вирішив ткнути в нього, він висвітився, як 500Мб. Тобто успішно поставив.

Да лан, ви хоча б стежите і оновлюєте. А у ваших сусідів по Д3, ті взагалі забили, Неваду обіцяли.

На жаль, патчів з таких старих версій немає. Оновити 2.2.3 можна тільки видаливши версію і скачавши найсвіжішу з офіційного сайту.

Додані автомобілі трафіку зі спецсигналами, які можуть ними користуватися;

Виправлені деякі недоробки в дизайні локацій ігрового світу.

А її можна буде по ключу з диска активувати в стім потім (як у випадку з ETS 2)?

Так то правильно напевно — встигнути першими незайняту нішу забити.

Все вірно. Це симулятор водіння з відповідними вправами. Підтримує найсучасніші керма зі зчепленням, механічною КПП і 900 градусами обороту рульового колеса. Та й якість у нас не можна порівняти з LRC.

АКПП ви забули. Я іздолбался поки зрозумів, що треба пеаль гальма віджати

Педалі то при чому?

І навіть неясно який кермо.

У мене самого з двома педалями, в натурі

Ні до чого, я написав, що педалі були переплутані, а забирає вправо це якийсь баг гри, у багатьох як я читав він є, в тій же грі ETS2 все добре, значить проблема явно не в кермі.

Граю на джойстику від Х-боксу, так ось вичавлюючи зчеплення курком і включивши передачу, тримаючи зчеплення тисну другим курком на газ, при цьому движок глухне бо за свідченнями виходить кнопкою газу я відпускаю зчеплення. І де тут симулятивно? У цій машині при вичавленому зчепленні на передачу натискаючи газ не можна стихнути, адже движок не з'єднаний в цей момент з кпп. А так доводиться їздити з автоматичним зчепленням, шкода, хотів повчитися рушати в гірку з ручною кпп, але видать не доля ..

Гра ще потребує доопрацювань, іноді забавно було спостерігати як автобус тисне пішоходів на зебрі)))

шкода, хотів повчитися рушати в гірку з ручною кпп

а чо вже машини випускають такі, де замість керма джойстики? навіть у мене на кермі з 2 педалями й то не вийде толком чого то навчиться.

Ну так проблема в джойстику, з кермом то такого немає. Впринципі це не дивно, адже симулятор заточувався під кермо.

Ти не повіриш, в грі можна керувати на клаві і навіть мишкою! Проблема в грі а не маніпуляторі, косяки виправляти треба.

Грати хоч на штурвали можна, але сенс?

Проблема в грі а не маніпуляторі

Ну що ж зробиш, робили наші, у мене ось наприклад кермо навпаки не працює в TDU2, доводитися його як джойстик використовувати, ось і думай тут.

Зустрічається насправді не так вже й часто. Лікується повторної налаштуванням керма в грі.

Граю на джойстику від Х-боксу, так ось вичавлюючи зчеплення курком і включивши передачу, тримаючи зчеплення тисну другим курком на газ, при цьому движок глухне бо за свідченнями виходить кнопкою газу я відпускаю зчеплення. І де тут симулятивно? У цій машині при вичавленому зчепленні на передачу натискаючи газ не можна стихнути, адже движок не з'єднаний в цей момент з кпп. А так доводиться їздити з автоматичним зчепленням, шкода, хотів повчитися рушати в гірку з ручною кпп, але видать не доля ..

Гра ще потребує доопрацювань, іноді забавно було спостерігати як автобус тисне пішоходів на зебрі)))

Це проблема не ігри, а джойстика. Ці 2 курка висять на 1 і тієї ж осі. І натискання одного курка тому скасовує інший. Той же самий ефект виходить якщо на 2-педальному кермі спробувати 1 педаль налаштувати як зчеплення. Друга педаль (газ) буде "скасовувати" вичавлений зчеплення, тому що на переважній кількості таких рулів обидві педалі мають поєднану вісь. Теж саме відбувається і в разі використання геймпада від XBox.

PS Ось недавно заходив і нічого не було. Аж несподівано. Поставимо счас, добре серійник миттєво поміняли. Дякуємо.

Шкода немає часу подивитися що там та як.

Дивлюся додали нормальний огляд мишею, якщо вірити списку змін. Приємно, що прислухаєтеся до думки покупців.

Я все ж розраховував на деякий розмах і свободу.

Поверніть мені ключ від 3DI.

У темі шапку змінити нада

Ну так. Співвідношення повороту керма до реального немає (здрастуй покупка Thrustmaster T500 RS за 25к разом з коробкою передач). Зчеплення взагалі скаржаться.Я не сам особисто про нього, але крики є.

Тут на мою суто пізнавального властивості тред, ніж дискусійного, всі дискусії на їхньому форумі.

PS Ось недавно заходив і нічого не було. Аж несподівано. Поставимо счас, добре серійник миттєво поміняли. Дякуємо.

У темі шапку змінити нада

Неінформативне воно було. 3D Інструктор. Звучить як трактор.

Там написано — "Оновлене ліцензійну угоду." Виникають не хочеться, чи не скажете коротко, що в ньому оновилося?

Там написано — "Оновлене ліцензійну угоду." Виникають не хочеться, чи не скажете коротко, що в ньому оновилося?

Коротко — в старому містилося і назва продукту старе. 🙂

Що так, то так. Найбільш сподобалися, це їзда по місту вночі і виїзд з двору (виїзд можна б навіть подлинее і складніше)

PS Дуже не вистачає раптово вибігають на дорогу дітей.

Цікаво, через двори маршрут можна прокласти?

Ну а як же штрафні бали? Або як Ви хочете, щоб симулятор Вас карав? Щоб по досягненню штрафних 20 балів гра блокувалася поки не сплатите реальний штраф в баксів 10 розробникам? : D

Хоч би написали, над чим зараз займаєтеся.

Хоч би написали, над чим зараз займаєтеся.

Невже її мододели ще не зробили? 🙂

Моди я не люблю в принципі. Одна справа люди, як в Assetto Corsa впритул з механіками тієї ж Феррарі працюють, все ньюанси знають, і хто то на долоньці ліпить. А одні траси! тільки у Корс лазерне сканування і це не дрібниця, найменша купина там же буде.

Ну зрозуміло, Інструктор не про те, але я б вважав за краще замінити у вас безликі машини. Ну ви зрозуміли. Сподіваюся і у вас фізика підтягнеться, а на Калині, яка була найперша і нагадувала Хьюндай, я б проїхався.

Ну зрозуміло, Інструктор не про те, але я б вважав за краще замінити у вас безликі машини. Ну ви зрозуміли. Сподіваюся і у вас фізика підтягнеться, а на Калині, яка була найперша і нагадувала Хьюндай, я б проїхався.

Даремно так до модам ставитеся. У нас команда невелика, а мододелов багато, що і забезпечує таке розмаїття автопарку в симуляторі. Більш того, зусилля і час команди набагато корисніше витрачати на щось більш корисне для симулятора, ніж на додавання нових авто. Крім того, ми як офіційне юр. особа зобов'язані будемо купувати ліцензії у автовиробників (щоб авто не були безликими) — цінники просто космічні, не кажучи вже про необхідність закупівлі відповідно 3D моделей.Так що на наш погляд розширення автопарку за рахунок сторонніх модов — оптимальний варіант — ком'юніті отримує бажане, а ми сконцентруємося на інших аспектах.

А де Південна дорога, Гірська місцевість? Шукай свищі? Раніше з будь можна було зрушити.

3,5 години мовчазної благання, щоб не обірвало. Толк в збоченнях. Поставлю, поїжджу, може і відпишуся.

Новий другий район не дивився ще. Потім. Пильно теж не сьогодні. Через вас не сьогодні. З улюбленою автомагістралі, зазвичай я їй роблю день і туман, виглядає класно. Ось тут замість туману ожеледь, і рівень "зима". Може мало проїхав, тачку юзом НЕ водило. Неважливо, уривок від'їзду https://youtu.be/u6Tb6SrhiK4

Уже зробили. Додали ссилочку на торрент-файл на оф. сайти.

Її однієї тепер мало. А тепер іди чесно, завдання — додати в області налаштувань управління позиції "швидке збереження \ швидке завантаження". Затребуване буде.

Ось частково всі види звуку при позиціях коробки https://www.youtube.com/watch?v=6vtQ6BrzLLU Так, 12 хвилин.

Відмінна річ, і якщо проект розвиватимуть саме як комп'ютерну гру, додавши туди не складні геймплей механіки, на зразок виконання простих завдань. — Буде ще краще.

Не виключено, що в майбутньому будуть і платні DLC, як і для інших ігор. Але поки таких в планах немає. До речі, і в минулому у нас був 1 платний адд-он. Просто Ви забули. 🙂

дотримувався всіх правил

Вибачте, вас насторожує літературну російську мову? Якраз, якщо не виривати початок з моєї репліки, все звучить гармонійно і правильно. Але не будемо вдаватися в нетрі російської філології: sot: