3D Інструктор 2

Завантажити безкоштовно без реєстрації все для комп'ютера і смартфона. г.Омск

3D Інструктор 2.2.7 + понад 100 нових машин (2012 / RUS / PC)

— Новий фізичний движок дозволяє значно наблизити до реальності поведінку автомобілів. Максимальна швидкість відповідає реальним прототипам. Нова математична модель двигуна дозволяє імітувати його інерційність, а також реалістичну роботу стартера.

— Коробка передач працює реалістично і має всі відповідні режими.

— Трафік дотримується ПДР, а також підпорядковується законам фізики і допускає повноцінні зіткнення. Заповнена вулиць міста трафіком і ступінь його "агресивності" можна регулювати в настройках гри.

— Трамваї в автосимуляторе беруть участь у дорожньому русі нарівні з автомобілями!

— Пішоходи виглядають як живі і поводяться відповідно! Місто має безліч регульованих і нерегульованих пішохідних переходів. Заповнена вулиць пішоходами також можна регулювати в налаштуваннях.

— Підказки інструктора допоможуть користувачу швидко зорієнтуватися в дорожній ситуації, а велика їх частина дублюється голосом.

— Рівень графіка в симуляторі можна оцінити по скриншотам. Машини мають тіні, відблиски, відображення. Дорога стає мокрою після дощу. Візуалізація асфальтового покриття дуже реалістична!

— Пошкодження і сліди від зіткнень залишаються як на автомобілі гравця, так і на машинах трафіку.

— Повна підтримка TrackIR — одна з головних особливостей. Власники цього пристрою можуть оцінити всі зручності огляду з його допомогою!

— Повна підтримка Logitech G25 / G27 дозволяє передати користувачеві максимум реалізму при керуванні автомобілем! Також є можливість використовувати мишу або одночасно кілька пристроїв управління.

— Операційна система: Windows XP / Windows Vista / Windows 7

— Процесор: Intel Core 2 Duo E7400 / AMD Athlon X2 7850

— Оперативна пам'ять: 2 GB

— Відео-карта: nVidia GeForce 9600GT / ATI Radeon HD 4830 512 MB