3 способи як зробити гірлянду з паперу, відео

3 способи як зробити гірлянду з паперу

Гірлянди з простого паперу обов'язково прикрасять абсолютно будь-яку територію, такими гірляндами можна декорувати будь-який будинок до різних свят, або в особливих випадках у вашому житті, або це вечірка вашого дня народження, або це весільне торжество.

Можливо виготовити саму звичайну паперову гірлянду, а ще й кругову гірлянду або інші типи гірлянд, використовуючи папір, індивідуальними вашими творчими здібностями, а так само деякими видами інструментами. Якщо ви вирішили дізнатися, як саме виготовити гірлянду, практично не витративши багато часу, стежте за нашими кроків.

Спосіб 1: Проста звичайна паперова гірлянда зі стрічок

1. Знадобиться, як мінімум, 11 аркушів звичайного паперу для креслення. Щоб якось урізноманітнити ваше виріб можливо використовувати різноманіття кольорів обраної вами паперу. Підбираючи колірну гамму паперу необхідно відповідати порами року або подій: червоний, зелений, яскраво жовтий для свята Різдва, пастельні приглушені тони при нагоді народження немовляти, весільного урочистої події і Доуг урочистостей.

2. Нарізаємо мінімум 3 смужки розмірами 6,3 см на 25,4 см з кожного взятого аркуша паперу для гірлянди. Використовуємо міцні надійні ножиці, щоб нарізати ними ідентичні смужки з усіх видів листів. Чи можемо коригувати розмір смужок: наша коригування смуг сильно впливає на кілець для гірлянди, а при коригування довжини кожної смуги ми впливаємо на розмір самого кілець.

3. Скручуємо одну смужку в єдине кільце. Зробимо наше кільце звичайним скручуванням смужки, щоб кінці полосиполучілісь з нахлестом один на одного на 2,5 см. Далі необхідно надійно закріпити смужки в єдиному кільці склеюємо і чекаємо його висихання перед тим, як далі продовжувати роботу. Якщо немає багато часу і терпіння, можна скріпити кінці всіх кілець самим звичайним двостороннім прозорим скотчем, а не чекати коли кожна гірлянда висохне.

Можна так само за допомогою степлера скріпити кінці вашої гірляни. Якщо ви не правильно склеете кінці вашої гірлянди, то вона расподется на кілька частин.

4. Далі необхідно приєднати інше кільце до найпершого кільцю. Тепер беремо смужку нашої паперу і протягуємо її через наше перше кільце, а потім з'єднуємо її кінці так, щоб виходило другу (наступну) кільце. Скріплюємо кінці нашого другого кільця таким же способом, як і перше. Якщо ви плануєте чергувати різні кольори, необхідно првереть, щоб обраний колір був правильним для другого нашого кільця.

5. Далі просто повторюємо всі попередні кроки, Поки не закінчаться наші кільця. Продовжуємо протягувати смуги паперу через попереднє кільце і з'єднуємо їх в нові утворилися кільця, до тих пір, поки не зробимо гірлянду з допомогою такого методу виготовлення гірлянди. При необхідності довгою гірлянди потрібно нарізати набагато більше смужок і виготовити багато кілець до отримання бажаного результату.

6. Підвішуємо нашу гірлянду. Тепер залишилося тільки повісити нашу гірлянду. Можна їй прикрасити абсолютно будь-який предмет (рослини, колони, камін і інші). Для стіни потрібно буде забити кілька міцних гвозьдіков і підвісити нашу гірлянду.

Спосіб 2: Виготовлення гірлянди з паперових кружків

1. Візьмемо 10-12 аркушів щільного картону. Сам по собі, картон більш міцний матеріал, ніж звичайний папір і виготовлена ​​гірлянда з картону набагато краще виглядати, ніж зі звичайного паперу. Щоб виготовити привабливу дизайнерську гірлянду необхідно використовувати різні колірні рішення і фактури. Можна вибрати картон в смужку чи клітинку, або горох. Просто підбираємо деякі візерунки паперу, які в поєднанні виглядатимуть відмінно. Ваша фантазія і гірлянда готова.

2. Розрізаємо папір на кілька смужок. З кожного взятого листа необхідно отримати 3-5 смужок, все залежить від того, якими великими або маленькими ви хочете побачити кільця вашої гірлянди. Кола для даної гірлянди краще розрізати зі смужок після їх попередньої підготовки.

3. Нарізаємо кола з паперу. Гірлянди будуть краще виглядати, якщо всі кола будуть відрізнятися різними розмірами: від 7,7 см до 15,3 см в розмірі діаметра. Ви не повинні використовувати кожен з квітів паперу в однаковому обсязі, також якщо ви не хочете, то необязани однакове число круглих виробів різних розмірів.

Звичайнісінький спосіб нарізування кіл для гірлянди — це використання спеціальних кругових діркопробивачів для звичайного паперу, але можна взяти і намалювати на зворотному боці вашої паперу кола і далі вирізати їх ножицями по моделі.

4. Створюємо візерунки для гірлянди. Розкладемо гуртки в тому ж порядку, в якому ми хочемо побачити кола в нашій гірлянді.Якщо захочемо, щоб наша гірлянда була як би двосторонньої, то необхідно викласти гуртки парами (по 2 з одного розміру і одного малюнка разом, особою назовні). Розкладемо їх по-різному так, щоб візуально вона виглядала добре.

Володіємо впорядковані кола поруч до швейній машинці, щоб їх було просто взяти для зшивання в гірлянду.

5. зшиємо отримані кола все разом. Візьмемо нитки різного кольору для того, щоб скреплятьніткамі нашу гірлянду, наприклад, можна червоного, і прошити всі наші кола через центр. Просто поміщаємо перший з кіл в швейну машинку, опустимо голку вниз і включаємо машинку. Прострочуємо гуртки, підкладаємо чергові кола один за одним так, як на заготовлений візерунку, поки всі наші візерунки НЕ будуть з'єднані цією ниткою. Можна залишити небагато сантиметрів під вільний простір між отриманими колами, або розподіляємо їх далі, а можна ближче один до одного на нитки.

Вони не повинні розташовуватися рівномірно і сильно симетрично по даному центру. Якщо гуртки з'єднані в гірлянду і при цьому можуть привертати до себе увагу, у нас вийшла відмінна гірлянда.

Виконуємо закріпки на закінчення стібка останнього гуртка в отриманої гірлянді.

6. Повісимо нашу гірлянду. Далі після виготовлення нашої гірлянди ми можемо підвісити її, воткнувшісь в стінку пару канцелярських кнопок і зачепився гірлянду за цвяхи. Для надійності так само можна використовувати цвяхи з цією ж метою. Можна накинути гірлянду на будь-який предмет, дерева або домашні меблі.

Спосіб 3: Гірлянда з різних паперових квітів

1. Візьмемо 10 аркушів цупкого звичайного паперу. Нам необхідно папір різноманітних квітів для виготовлення квіткових лепесточков, а також необхідний відтінок зеленого кольору для виготовлення листя. Можемо взяти різні цікаві і приємні оточуючим кольору, але класичний червоний, жовтий або навіть помаранчевий буде виглядати просто дивовижно. Щільна міцний папір важче звичайного паперу і її нам буде набагато легше згортати. Нам необхідно 3 зелених щільних аркуша паперу, а решта види ми будемо використовувати для різноманітних квітів.

2. Перенесемо кольору на папір. Створюємо різні шаблони різноманітних квіточок беремо і з'єднуємо пелюстки, а далі обводимо їх на нашій папері, яка необхідна для квіточок.Потім створюємо шаблон інших варіантів листя і переносимо їх на обрану зелену папір. Шаблон може бути абсолютно будь-якої форми і розміру, але в кращому випадку наші квіти виходять з долоньку, а листя як три пальці.

3. Вирізуємо деталі для гірлянди з обраної паперу. Скористаємося найгострішими ножицями так, щоб всі деталі були чітко вирізані. У нас вийти приблизно 25 різноманітних кольорів і 10 великих листків.

4. Надаємо нашим кольорам правильну форму. Скористаємося ножицями, щоб правильно закрутити краю на папері, так якби вам довелося закручувати пакувальну стрічку. Просто необхідно протягнути отримані пелюстки через краю ножиць, щоб закрутилися наші пелюстки. Для ще більшої краси можливо один колір закрутити всередину, а інший — в іншу сторону. Роблячи такі не складні процедури ми отримаємо гарні квіточки

5. Надаємо форму нашим листю. Складаємо листя навпіл, щоб отримати центральну лінію, а далі закручуємо їх всередину за допомогою наших ножиць. Це додасть нашим листю красиву текстуру і пишний обсяг.

6. Викладаємо візерунки з квітів і наших листя. Тепер викладаємо квіти і отримані листи в візерунок, цей візерунок і створить привабливий вигляд гірлянди. Листя повинні бути розташовані по бічних сторонах гірлянди, їх не потрібно чергувати з кожною квіткою окремо. Ми можемо викладати квіти в хаотичному або випадковому порядку.

7. Просмикуємо нитки, через отримані деталі нашої гірлянди. Вставляємо мотузку або дуже товсту нитку в більшу голку і проткніть голкою отвори в центрі кожної квітки і листки. Простягніть голку з ниткою через отвори, поки не зберете всі деталі гірлянди на нитку. Після нанизуємо всі деталі на нитку, далі обрізаємо зайве і завяжіваем на кінцях гірлянди великі вузли так, щоб вони надійно тримали нашу гірлянду в цілісності.

8. Додаємо маленькі Пумпончик і намистинки по центру наших квіточок.

9. Підвішуємо нашу гірлянду. Коли наша красива квіткова (як поляна квіточок) гірлянда буде виготовлена, подвшіваем її, накидає на будь-які рослини або об'єкти меблів для саду, або кріпимо гвоздики і чіпляємо її всередині будинку. Можна перекидати гірлянди через перила на сходах. Відмінна гірлянда у нас вийшла

Коли ми використовуємо більші і широкі смуги, це призводить до вкорочення довжини кінцевої гірлянди.

Що нам знадобиться для виготовлення гірлянди:

 • Проста щільна паперова гірлянда
 • Чертежная щільний папір
 • Ножиці гострі
 • Клей ПВА, скотч тоненький або невеликий степлер

Гірлянда з паперових кіл:

 • картон щільний
 • Дирокол або гострі ножиці
 • Швейна машина (одна)
 • Нитки для шиття середні
 • кнопки

Для гірлянди з паперових квіточок:

 • Важкий різного кольору
 • Ножиці гострі
 • олівці
 • Товста нитка
 • Довга голка (Циганський)

Відео інших варіантів з паперу