3 способи як стати невидимим Вконтакте, Блог Дмитра Байдук

як зробити так щоб вконтакте ти був оффлайн

Як стати невидимим Вконтакті?

Вконтакте — найбільша соцмережа рунета, що не припиняє своє успішний розвиток. Багато учасників мережі бажають приховати свою присутність в онлайні. Буває в житті часи, коли немає настрою спілкуватися з будь-ким, але зайти на улюблену сторінку Вк дуже хочеться. Для таких випадків є вигадливі лазівки, щоб приховати свою присутність на сайті і зробитися offline! До речі, читайте статтю про те, як дізнатися свій рейтинг Vk.

3 способи як Вконтакте приховати онлайн присутність

1. Використовувати спеціальні програми. Зараз розроблена величезна кількість програмних продуктів для зручної роботи в Вк. Однією з найбільш привабливих є VkLife, яка володіє багатьма корисними функціями, серед яких присутній кнопка Невидимки Вконтакте (Offline).

За допомогою цієї програми можна спокійно заходити на сайт в непроявленому вигляді, тобто зробитися непоміченим. Щоб скористатися наданою можливістю слід завантажити програму VkLife на офіційному сайті vklife.ru. Установка не займе більше п'яти хвилин. Будьте пильні! Завантажуйте тільки з першоджерела для виключення передачі даних профілю шахраям.

2. Якщо не хочеться встановлювати програмне забезпечення, тобто альтернативний варіант, яких вирішує питання, як в онлайні приховати присутність Вконтакте. Справа в тому, що режим online включається при переході користувача на головну сторінку свого або чужого акаунта (наприклад, http://vk.com/id58534010). Якщо не здійснювати перехід на основну сторінку, то статус за замовчуванням присвоюється offline.

Як це використовувати? Потрібно зайти за посиланням http://vk.com/feed і не кликати в меню на рядок Моя сторінка. У режимі невидимки (offline) доступні всі основні функціональні можливості ВКонтакте за винятком перегляду своєї головної сторінки і профілів користувачів. При статусі приховування присутності можна слухати і завантажувати аудіо, дивитися відео, читати новини, купувати голоси, але не в якому разі не слід переходити на базові сторінки, інакше статус автоматично зробиться в стан online.

3. Як включити Вконтакте невидимку? Спосіб приховати для власників браузера Firefox. В адресному рядку вставте функцію about: config, яка здійснює виклик налаштувань браузера.

У рядку фільтр запишіть network.http.redirection-limit.При подвійному натисканні миші на рядку відкриється вікно, де потрібно змінити значення на число 0, тільки запам'ятайте цифру за замовчуванням.

Відрийте нову вкладку і прихильника чи критика наразі. Якщо попередні дії виконали вірно, то має з'явитися повідомлення про помилку. Переходимо на будь-яку адресу в Вк, наприклад http://vk.com/feed, повертаємося на вкладку і змінюємо значення на початкове в рядку network.http.redirection-limit. Тепер статус Вконтакте прихований і знаходиться offline.

Думаю ясно, як стати і бути невидимим Вконтакті онлайн. Тепер легко зможете знаходиться в соціальній мережі не привертаючи особливої ​​уваги.

Дивіться відеоролик про офігенний весільний танець:

Поділитися посиланням з друзями

Схожі матеріали:

Відгуків (14)

Я якщо чесно, думаю, що нема чого ховатися.

Я теж так думаю, а статистика wordstat вважає інакше

Зовсім ховатися не бачу сенсу, але ось новинну стрічку переглядаю з iPhone без авторизації через S-presso

А ось мені треба ховатися, причини не називатиму. Мерсі, дуже допомогли ^ _ ^

ПРОСТО ТИ РИНА, ОСЬ ТИ І приховувати

Не погоджуся з другим способом. коштувало мені тільки зайти в новини, як моя сторінка стала онлайн.

багато з цього всього давно пофіксити вже)

Дякуємо. Все вийшло!

Корисна річ, дуже допоможе мені)

А мені просто необхідно сховатися. Хоча б на час

Ой, я хотіла спросіть..скоко варто ця програма. там начебто бесплатно..но все ж

Я в вк часто з робочих питань, веду групу і відповідаю на ділові повідомлення. Тільки я онлайн — починають атаку нудьгуючі подружки і приятелі "какделашнікі"! Ось від них дуже потрібно ховати свій онлайн-статус.

Ось, точно! Ці "какделашнікі" здолали просто, неможливо спокійно в мережі посидіти.

А що означає feed?

Це стрічка новин сайту

Залишити коментар скасування відповіді

Мої інструменти

eTXT — замовляю статті

Admitad — заробляю на рекламі

Advertstar — вигідно монетизує

RotaPost — купую вічні посилання

Miralinks — просуваюсь статтями

vkTarget — розкручую групи Вконтакте і канал YouTube

Найцікавіші статті

Популярне про соцмережах

Як створити блог?

Читайте з чого я почав перші кроки, а результат Ви бачите самі.