3 швидких способу як заблокувати сайт щоб він не відкривався

3 швидких способу як заблокувати сайт щоб він не відкривався

Як заблокувати сайт на комп'ютері windows 7? Власне, так само, як і на всіх інших версіях ОС, оскільки блокування буде здійснюватися трьома можливими способами:

Навіщо це робиться і з якою метою? Якщо у вас є один або кілька спиногризів-школярів, і вони постійно відволікаються на соціальні мережі, розважальні сайти, а то і зовсім нишком шукають досить «дорослий» контент, потрібно щось робити.

Таким чином і успішність чада підвищиться, і ви будете куди спокійніше себе почувати.

Другий випадок — корпоративна мережа з виходом в інтернет. Періодичний перегляд співробітниками новин в тих же соцмережах значно гальмує робочий процес, тому керівництво нерідко просить адміном закрити доступ до розважальних сайтів.

У деяких випадках ще й штрафують особливо завзятих порушників. Як бачите, блокування — річ корисна.

Блокування в браузерах

Як заблокувати сайт в хромі. Штатними засобами зробити це, на жаль, не вийде, але є один спосіб. Оскільки браузер дуже популярний, для нього написана величезна кількість плагінів, серед яких варто виділити SiteBlock.

Щоб його встановити — відкрийте Хром і зайдіть в настройки.

Нас цікавить розділ з розширеннями.

Тиснемо на неї і прокрутити вниз до кнопки «ще розширення».

Тепер вводимо «SiteBlock» пошуку. Результат повинен бути таким.

Встановлюємо, натиснувши на кнопку «Безкоштовно». Після цього включаємо в настройки і ретельно прописуємо той сайт, який ви не хочете спостерігати.

Приблизний варіант кінцевого результату.

Як заблокувати сайт в опері? Тут все трохи простіше, оскільки полігонів не буде потрібно. Вам потрібно відкрити настройки і знайти вкладку «розширені». Тут шукайте «вміст».

Після цього тиснете «Заблокований вміст». Відкривається вікно, куди вам треба вставити адресу небажаного сайту, який ви і збираєтеся «ліквідувати» на місцевому рівні. Тепер однокласники або ВКонтакте вас більше не потурбують.

Як заблокувати сайт в яндекс браузері? Робиться це абсолютно так само, як і в Chrome, оскільки обидва браузера практично ідентичні і мають один движок, що дозволяє Яндексу використовувати плагіни начебто BlockSite.

Вам залишається лише подивитися інструкцію з Chrome і зробити такий самий список маніпуляцій, тільки в конкретно описуваному оглядачі.

файл Hosts

Даний метод можна назвати одним з найбільш фундаментальних щодо блокування небажаного вмісту в інтернеті. Як заблокувати сайт через hosts? Все дуже просто.

Для початку варто відшукати жаданий файл, який спочиває на адресу «C: \ Windows \ System32 \ Drivers \ etc» (лапки прибираємо і вставляємо адресу в рядок пошуку, натиснувши «Мій комп'ютер»).

Відкриваємо елемент шляхом натискання правої кнопки. Відкриється доп. меню, де потрібно вибрати команду «відкрити за допомогою …» а далі скористатися самим звичайним блокнотом.

Виглядає вміст Hosts приблизно так.

Тепер найголовніше. На скріншоті виділена рядок з IP-адресою і багатостраждальним ВКонтакте, на прикладі якого описується порядок дій. У вашому випадку IP краще не міняти, а ось адреси можете вводити, які заманеться.

Кожен ресурс прописується з нового рядка. Чи не забувається про IP на початку, інакше у вас нічого не вийде.

Після завершення маніпуляцій і складання повного «чорного списку» збережіть зміни, натиснувши на «файл» — «зберегти».

Потім можете закрити документ, щоб відкрити будь-якої браузер і подивитися на результат своєї праці.

Блокування за допомогою роутера

Спосіб найоптимальніший і надійний з кількох причин.

По-перше, доступ до маршрутизатора має той, у кого є пароль, тобто 1-2 людини. Дітям про нього, природно, нічого не говорять.

По-друге, далеко не кожен здатний розібратися з настройками роутера і знайти потрібний параметр.

По-третє, вам не доведеться блокувати вміст на рівні браузера або файлу з хостами.

Введіть адресу сайту всього один раз, і він буде недоступний ні на одному пристрої з вашої домашньої підмережі.

Розберемо процедуру на прикладі пристрою від Ростелекома, оскільки воно є найбільш поширеним.

Заходимо в настройки шляхом прописування стандартного IP для маршрутизаторів — 192.168.1.1 і вводимо логін і пароль admin / admin, якщо тільки ви не замінили дані для входу раніше.

Потрібно знайти додаткові налаштування, перейти в розділ «батьківський контроль» і вибрати пункт «фільтрація по URL».

Створюємо новий список типу «Виключити» і вводимо потрібний URL. Для прикладу знову був використаний багатостраждальний контакт.

Якщо у вас є цілий список ресурсів, небажаних до перегляду, додавайте їх все за таким принципом.

Тепер залишається зберегти зміни і вийти.

Якщо ви зайдете в будь-який браузер і спробуєте відкрити будь-який з свідомо заблокованих сайтів, то не побачите жодного повідомлення про блокування вмісту. Браузер буде довго і старанно намагатися прогружаются ресурс, але в результаті видасть приблизно ось таку інформацію.

Кінцевий користувач, заради якого все і затівалося, не відразу зрозуміє, що щось не так. Він буде кілька разів оновлювати сторінку, правда, безрезультатно.

Як бачите, обмежити доступ можна на кількох рівнях. Найбільш простий — коректування настройок в браузері. Але цей випадок рятує лише тоді, коли на комп'ютері встановлено всього один оглядач.

Маніпуляції з настройками Hosts дозволяють домогтися повного блокування у всіх браузерах, але в межах одного комп'ютера або ноутбука.

Якщо у вашій родині кілька різних пристроїв, в тому числі смартфони та планшети, домогтися оптимального результату буде складніше.

Найбільш якісний варіант — зміна конфігурації роутера. Так ви гарантовано закриєте потенційно небажані сайти в межах підмережі, або корпоративної мережі. Останній спосіб найчастіше використовується на великих підприємствах, щоб напевно.

Як заблокувати будь-який сайт без зайвих програм?

Блокуємо сайти на комп'ютері без софта і головних болів. Можете таким чином обмежити доступ дітей до розважальних порталів та соціальних мереж, поки вони не вивчать уроки.

Як відновити заблоковану сторінку в контакті

Як поставити пароль на ноутбук — покрокова інструкція

Євген Воропай

Постійний автор. Захоплюється сучасними технологіями, графікою, дизайном. Завсідник AppStore.

Додати коментар

7 коментарів

Останній спосіб працює на 2% — через пошуковик знаходиш сайт і переходиш на нього. Захищає тільки від конкретного введення сайту в рядку URL. Модем 2640NRU.

можна заблокувати сайт обмеженому колу користувачів?

Підкажіть, а чи можна якимось чином розблокувати сайт? Працювала якось у одного несумлінного людини і він не заплатив мені і заблокував сайт свій. Хочу розблокувати якось і зробити йому бяку якусь))))))))

Редагую файл hosts, а він не хоче зберігатися, чи не підкажіть чому?