3 простих способи зробити ранок дійсно добрим, Здоров'я, Журнал для жінок «Women's Health»

3 простих способи зробити ранок дійсно добрим

Проект підготовлений спільно з Ново-Пассіт®

«Кінець — справі вінець», — говорили наші, безумовно, мудрі предки. Чомусь початку вони приділяли набагато менше уваги. Але ж то, як ми починаємо справа (та й весь день), не менш важливо. Розберемося, як виглядає стандартне ранок звичайного міського жителя. Ми не здивуємося, якщо у тебе воно таке ж.

Ледь прокинувшись (не важливо, по будильнику чи ні), ти хапаєш смартфон і запалює екран. Наступний крок — перевірити всі повідомлення. Мінімальний набір — електронна пошта, «Твіттер», «Фейсбук» і «Вконтакте».

Електронна пошта. У купі надокучливого спаму знаходиш зле або нервове лист від кого-то з роботи. Насамперед вирішуєш написати уїдливий відповідь. Коли лежиш вранці в теплому ліжку, уїдливі відповіді придумуються особливо легко.

«Фейсбук» і / або «ВКонтакте».Неминуче натикаєшся на пост, в якому лають уряд, яке ввело черговий податок. Або про щеня, якому терміново потрібна допомога. Або про те, що уряд ввів податок на цуценят.

«Твіттер».Скарги на те, що нові гаджети дуже гарні, але зовсім не ті, що старі. І повідомлення про уряд, щенят і податки.

І ось ти встаєш: похмура, дратівлива, нещасна. Мало того, що це ранок (що само по собі важко), так ще й різні дурні люди вивели вас із себе. Звичайно, бувають різні випадки, але більшості сучасних жінок знайоме таке початок дня. Навіть якщо ти вкрай уважно стежиш за чистотою списку друзів і спільнотами, на які підписана, негатив завжди проб'є захист і увійде в наше життя.

Звичайно, поганим новинам можна дозволяти зіпсувати весь день. Повернути контроль над власним настроєм не так вже й складно: достатньо змінити перші 10-20 хвилин кожного дня. Як це зробити? Медитувати? Зайнятися йогою? Викинути смартфон? Завести цуценя, який буде платити податки? Є спосіб простіше. Назвемо його «ІнстаКофеХоббі». Звучить не дуже, зате працює відмінно.

 1. «Інстаграм»:Ти як і раніше можеш тримати телефон десь в районі ліжка, але взаємодія з ним потрібно змінити. Видали додатки «Фейсбуку», пошти, «Вконтакті» і «Твіттер». Добре, добре, можна просто перенести їх на другий екран.Першим додатком, яке ти побачиш після розблокування екрану, повинен бути «Інстаграм». Чому «Інстаграм»? Тому що це стрічка фотографій друзів, їхніх дітей, знаменитостей, машин, пейзажів та інших приємностей. Можеш з ходу пригадати, коли в «Інстаграме» з'являлося щось негативне? Саме так. «Інстаграм» — місце, де люди діляться радістю. Може бути, іноді хваляться, але це не так страшно.

 • "Кава":Це необов'язково повинні бути дорогі сорти, але приємний смак і аромат, що бадьорить необхідні. Посидь в тиші за чашкою кави замість того, щоб різко висмикувати себе з ліжка і кидатися в громадський транспорт або того гірше — в пробки. Все потрібно робити поступово.
 • «Хобі»:Тут ми не маємо права давати поради, сама знаєш, чим тобі подобається займатися. Правда, напевно залишаєш улюблену справу на кінець дня або навіть на вихідні. Тобто буквально відкладаєш кращі моменти життя на потім, коли у вже не буде сил і емоцій, щоб їх оцінити. Чому не приділити книгам, прогулянці або серіалів невеликий шматочок ранку? Цей короткий проміжок часу стане щитом, який захистить від напруженості решти дня.
 • У тебе може не бути аккаунта в «Інстаграме», відсутні хобі та кави ти не п'єш. Можеш замінити будь-який інгредієнт нашої формули. Пам'ятай головне — завжди знаходь час, який можна присвятити собі. Візьми початок дня під свій контроль.

  Коли ранок добре, набагато простіше зберегти спокій в стресовій ситуації .

  Звичайно, бувають ситуації, коли самостійно заспокоїтися не виходить. У таких випадках на допомогу можуть прийти заспокійливі препарати, наприклад Ново-Пассіт®. Це препарат комплексної дії на основі 7 лікарських рослин. До його складу входять екстракти меліси, глоду, бузини, пасифлори, валеріани, хмелю, звіробою і гвайфенезин. Завдяки такому складу Ново-Пассіт® виявляє подвійну дію — м'яко заспокоює * і знімає тривогу **, при цьому не вимагає курсового прийому. Препарат підходить навіть для дітей з 12-ти років **.

  * Корсун В., Корсун Е. / Ново-Пасит при прикордонних неврологічних розладах / Лікар. 2006. № 5. С. 50-52

  За додатковою інформацією звертатися: Товариство з обмеженою відповідальністю «Тева» Росія, 115054, г. Москва, ул. Валова 35, БЦ WallStreet. Тел. +7 495 644 22 34. Факс +7 495 644 22 35/36 e-mail: info@teva.ru. http://www.teva.ru

  На правах реклами

  • Прихований ворог: 3 важливих питання про туберкульоз

  Чи знаєш ти, що симптоми туберкульозу можуть не проявлятися рік, хвороба часто маскується під бронхіт або втома, а захворіти не так складно, як здається?

 • Не жени коней: коли тобі потрібно почекати з придбанням вихованця

  Завести собі улюбленця — відповідальна справа. І не завжди наше бажання збігається з можливістю. Іноді з придбанням домашньої тварини коштує все-таки почекати.

 • Щасливі разом: будь вихованця тобі завести

  Ти, нарешті, зважилася завести собі миле тварина? Ми раді! Але перед тобою ще одне важливе завдання — визначитися, хто саме стане цим щасливчиком.