25 ідей про те, як переробити футболку за 10 хвилин

25 ідей про те, як переробити футболку за 10 хвилин

Якщо футболка стара або просто набридла, не поспішайте її викидати.

Нижче Ви знайдете 25 ідей про те, як можна переробити футболку за 10 хвилин, часто навіть без використання швейної машинки, — тільки своїми руками. Всі ідеї збудовані в порядку від простого до складного.

Як можна переробити футболку, щоб не чіпати центральну частину, але все ж надати новизни і свіжості? Звичайно ж поміняти рукава! Якщо футболка не дуже стара і добре на Вас сидить, чому б просто не зробити розрізи на рукавах — так Ви можете переробити футболку в майку з рукавами-бахромою, або ж в кофточку з ніжними тонкими смужками в області плечей.

Ще один хороший і простий спосіб переробити футболку своїми руками, роблячи лише паралельні розрізи ножицями показані на фото нижче. Зверніть увагу, що рукава на ці фото також обрізані. Особливо цікаво зроблено на фото зліва — там бічні розрізи виконані в квадратній формі. Погодьтеся, спробувати так переробити стару футболку дійсно просто і цікаво.

Розрізати стару футболку можна і невеликими частинами в формі узору або малюнка. Приклади на фото дійсно прості для виконання, але якщо Ви вирішили переробити футболку своїми руками, все ж нанесіть попередньо олівцем візерунок або лінії розрізів на зворотному боці футболки. Так Вам вдасться переробити футболку в щось нове максимально акуратно і красиво.

Ну і звичайно ж — як переробити футболку так, щоб отримати на спинці крильця або сердечко.

Переробити футболку можна не тільки внутрішніми розрізами. Симпатичний варіант — розрізати низ футболки на вертикальні смуги і сплести кілька рядів вузликами, щоб вийшов візерунок. Це також хороший спосіб щоб звузити низ Вашого нового топа.

Нижче — докладна фото-інструкція про те, як переробити футболку в маєчку з плетеною спинкою.

Від розрізів ножицями і плетінь ми перейшли до найскладнішому частини цієї статті — як переробити футболку використовуючи шиття — на машинці або просто своїми руками.

Якщо на першому фото ще можна здогадатися, що кофточка до цього була футболкою, то друга ідея просто вражає. Переробити футболку в топ з басками — це дійсно незвично. Хоча, при наявності швейної машинки і навичок шиття цілком реально. Беріть на замітку!

Переробляючи футболку, ми можемо використовувати і додаткові елементи і вставки — такі як ружева, однотонні блоки або шматочки тканини з яскравим принтом.

Ну і наостанок — пару слів про те, що можна зробити із залишків футболки після її зміни. Решта матеріали можна використовувати для браслета, кольє, плетеного пояса. Або ж переробити футболку не в майку, а в сумочку, наприклад.

Наостанок — детальна схема плетіння пов'язки для волосся зі смуг від старої футболки.

Новий топ або прикраса, яке Ви зробили зі старої футболки можна носити з джинсовим комбінезоном або джинсовими шортами.

додаткова інформація

ВЕРХ І КОМБІНАЦІЇ

ВЗУТТЯ ТА СУМКИ

ВЕРХНІЙ ОДЯГ

ЧОЛОВІЧИЙ СТИЛЬ

Все найсвіжіше в зручному форматі

Ми завжди на зв'язку. Пишіть нам з ідеями, захопленням, критикою або пропозиціями про співпрацю на