21 принцип переконання кого завгодно і в чому завгодно — 5 сфер

21 принцип переконання кого завгодно і в чому завгодно

Чому деякі люди мають особливий талант переконувати? Чи всі можуть цьому навчитися? Вивчивши поведінку найвпливовіших політичних, соціальних, релігійних та бізнес-лідерів, обчислений 21 принцип переконання.

Переконання — це не маніпулювання

Маніпулювання — це насильницьке примус людини робити те, що суперечить його бажанням. Переконання — це мистецтво схилити людину робити те, що відповідає його інтересам, і в той же час приносить користь тобі.

Переконуй тих, кого можна переконати

У потрібний момент і при правильних обставинах можна переконати будь-кого, але не факт, що це трапиться швидко. Політичні кампанії витрачають багато часу і грошей на те, щоб схилити на свою сторону маленький відсоток виборців, які, голоси яких вирішують результат виборів.

Перший крок переконання — розпізнати людей, які з часом приймуть твою точку зору, і направити свою увагу і енергію на них.

Контекст і час

Основоположні будівельні блоки переконання — це контекст і час. Контекст визначає, що прийнятно при конкретних обставинах.

Наприклад, Стенфордський тюремний експеримент показав, що сверхуспевающіх студентів можна перетворити в тюремних охоронців-диктаторів.

Час визначає, чого ми хочемо від життя і від інших людей. Ми часто одружуємося або виходимо заміж за людей, які відрізняються від тих, з ким ми зустрічалися в молодості, тому що наші бажання змінюються.

Щоб переконати, потрібно зацікавити

Ти ніколи не зможеш переконати в чомусь людину, якій не цікаво те, що ти говориш. Здебільшого ми цікавимося самими собою. Велику частину часу ми думаємо про гроші, про любов, або про здоров'я. Один з найголовніших принципів переконання — говорити зі слухачами про них самих. Це допоможе тобі постійно утримувати їх увагу.

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА

"Зуб за зуб"

Якщо хтось допоміг тобі, ти будеш відчувати себе зобов'язаним допомогти йому. Прагнення допомагати іншим, щоб вижити, як вид, закладено в нас на генетичному рівні.

Ти можеш використовувати прагнення до взаємного обміну в свою користь. Надаючи невеликі жести допомоги іншим, ти даєш собі можливість попросити у них про великі послуги в майбутньому. Вони з радістю тобі допоможуть (прочитай книгу Роберта Чіалдіні "Вплив").

наполегливість окупається

Люди, готові наполегливо домагатися цілей і демонструють їх важливість, завжди хороші в переконанні. Історичним діячам вдавалося переконувати в своїх ідеях величезні маси людей, тому що вони наполегливо йшли своїм цілям.

Згадай Авраама Лінкольна. Перш, ніж його обрали президентом США, він втратив свою матір, трьох синів, дівчину, бізнес і вісім разів програв в передвиборних перегонах.

Роби щирі компліменти

Нам всім подобаються компліменти, і ми схильні довіряти людям, до яких відчуваємо теплі почуття. Намагайся робити людям щирі компліменти, особливо за речі, за які їх зазвичай не хвалять. Це найпростіший прийом переконання, що не варто нічого, крім хвилини на роздуми.

встановлюй очікування

Щоб переконувати, потрібно вміти впливати на очікування інших. Генеральний директор, який обіцяє 20-процентний підйом в продажах, а домагається 30-процентного, виграє. Генеральний директор, який обіцяє підйом в 40 відсотків, а домагається 35, програє. Щоб бути переконливим, потрібно розуміти очікування інших і завжди їх перевершувати.

Не роби поспішних висновків

Ніколи не роби поспішних висновків про те, що потрібно іншій стороні. Завжди пропонуй свою ціну. Дуже часто в продажах ми не ризикуємо пропонувати свій продукт або свої послуги, тому що думаємо, що покупцеві це не цікаво або фінансово недоступно.

Не потрібно здогадуватися, чого хочуть або не хочуть покупці. Завжди пропонуй те, що у тебе є. Не потрібно приймати рішення за них — нехай вони роблять це самі.

Зроби так, щоб їм тебе не вистачало

Ціна на всі, крім того, що необхідно для виживання, відносна. Іноді ми хочемо купити продукт просто тому, що його хочуть інші. Якщо ти хочеш, щоб люди хотіли то, що ти їм пропонуєш, зроби його ексклюзивним. Навіть якщо твій продукт — це ти сам.

Створюй відчуття актуальності

Якщо ти хочеш, щоб люди починали діяти моментально, тобі потрібно викликати в них відчуття невідкладності. Якщо ми не можемо змусити себе зробити щось прямо зараз, цілком ймовірно, що ми не зможемо зробити це в майбутньому. Людей потрібно переконувати в цьому, і почуття невідкладності — це наш найголовніший козир.

сила образу

На нас набагато більше діє те, що ми бачимо, ніж те, що ми чуємо.Можливо, фармакологічні компанії саме тому так відкрито заявляють про можливі побічні ефекти своїх препаратів, коли в рекламі на їх фоні моделі спостерігають за заходом на Гаваях.

Доведи перше враження, яке ти робиш, до досконалості. Навчися малювати в голові інших картину майбутнього, яке ти їм пропонуєш.

Кажи правду

Іноді, щоб переконати людину, найпростіше сказати йому про нього те, що не хочуть говорити інші. Моменти, коли нам доводиться поглянути в обличчя суворої правди, стають найзначнішими в нашому житті. Спробуй сказати правду — без осуду або прихованого наміру — і людина, напевно, здивує тебе своєю реакцією.

налагоджувати контакт

Нам подобаються люди, які на нас схожі. Це проявляється не тільки в наших свідомих рішеннях, але в і несвідомому поведінці. Відображення і імітація поведінки інших (мова тел, ритм мови, інтонації, і т.п.) допоможе тобі налагоджувати контакт зі своїми співрозмовниками. Вони будуть відчувати себе комфортніше і стануть більш відкритими до твоїх пропозицій.

ОСОБИСТІ НАВИЧКИ

гнучкість поведінки

Найчастіше ситуацію контролює не самий владний, а самий гнучкий. Діти можуть бути дуже переконливими, тому що завжди готові міняти схему поведінки до тих пір, поки не отримають те, чого хочуть. Вони можуть ображатися, плакати, торгуватися, благати, зачаровувати. А у батьків є тільки одна відповідь — "ні". Чим більше твій репертуар, тим переконливіше ти будеш.

Навчися передавати енергію

Є люди, які забирають у нас енергію, а є ті, хто її віддає. Найпереконливіші люди вміють мотивувати, надихати і заряджати своєю енергією інших. Для цього, може бути, досить зорового контакту або простого дотику. Не забувай сміятися і давати людині зрозуміти, що ти його чуєш.

Навчися ясно доносити свою думку

Якщо ти не можеш пояснити свою точку зору восьмикласника так, щоб він зміг чітко переказати її іншому дорослому, тобі доведеться її спростити. Мистецтво переконання в простоті. Максимально спрости свою думку і говори з іншими про те, що їх цікавить.

Будь підготовлений — це зіграє тобі на користь

Ти повинен завжди мати достатньо інформації про своє оточення. Чим ретельніше ти підготуєшся, тим переконливіше будеш.Наприклад, у тебе буде набагато більше шансів отримати роботу в компанії, якщо ти знаєш все про її історії, продукти та послуги.

Відключайся і зберігай спокій в конфліктах

Люди завжди менш ефективні, коли ходять "по краю". Навіть якщо ситуація загострюється, ти будеш керувати нею, якщо зможеш зберігати спокій і не піддаватися емоціям. У конфліктних ситуаціях люди завжди звертаються до тих, хто вміє контролювати свої емоції.

Використовуй гнів цілеспрямовано

Більшість людей не люблять конфлікти. Якщо ти будеш готовий до конфронтації і напруженням ситуації, твій співрозмовник, швидше за все, відступить. Будь обережний і уникай конфліктів, якщо не можеш впоратися з емоціями і втрачаєш контроль над собою. Але пам'ятай, що ти завжди можеш цілеспрямовано використовувати гнів на свою користь.

впевненість

Немає нічого більш збудливого і привабливого, ніж впевненість. Людина, що випромінює впевненість у собі, завжди зможе переконати в чомусь інших. Якщо ти справді віриш у те, що робиш, ти завжди зможеш переконувати людей робити те, що потрібно їм, і отримувати натомість те, що потрібно тобі.

Як вплинути на своє оточення і навчитися віртуозному спілкуванню з будь-якою людиною, ти дізнаєшся на онлайн-тренінгу Іцхака Пінтосевича "впливає! Мистецтво комунікації".

Ти експерт або хочеш ним стати?

Скачай подарунок від Іцхака Пінтосевича — "Як стати ЕКСПЕРТОМ і здійснювати МРІЇ!"

Скороти шлях до своєї мрії !!

Найцікавіше

15 загадок із секретом | розширюємо свідомість

Як відповідати на "незручні" питання? психологічні прийоми

Йосип Бродський: кращі цитати і афоризми

Як змінити установки в підсвідомості?

5 мотиваційних книг, що змінюють твою реальність

Як стати цікавою співбесідницею для чоловіка

останні коментарі

Кращі статті

2017 © Всі права захищені. Портал компанії Isaac Pintosevich Systems

При цитуванні матеріалів сайту, включаючи охоронювані авторські твори, посилання на сайт є обов'язковим.