20 дрібниць, які зроблять тренування ефективніше — Фітнес — Вправи для схуднення — Здоров'я — IVONA — bigmir) net — IVONA bigmir) net

20 дрібниць, які зроблять тренування ефективніше

Щоб уникнути отримання травм і проявів крепатури, обов'язково розігрівати м'язи перед тренуванням і виконуй вправи на відновлення після.

Стеж за своєю поставою, особливо під час занять спортом. Плечі повинні бути розправлені, спина рівною. Це допоможе тобі не тільки величаво нести себе, але і вбереже від отримання травм під час занять.

Щоб тобі було легше запам'ятати, в які дні у тебе тренування, склади графік і звіряйся з ним. Це буде дисциплінувати тебе. Також відзначай, коли ти відвідала тренування, а коли пропустила. Так ти будеш знати, скільки часу ти витратила щоб добитися хорошого результату і тобі не захочеться кинути заняття, щоб потім повернутися до того, з чого ти починала.

Під час тренування не відволікайся на розмову по телефону. Ти не будеш приділяти належної уваги виконанню вправ і людям навколо тебе.

Не дозволь собі загрузнути в тренажерному залі, різноманіти свої тренування. До того ж заняття йогою — це хороша розтяжка і розвинене відчуття рівноваги.

Дивись відео: стретчинг-комплекс вправ на розтяжку