1С: Питання і відповіді — Як в 1С 8

Як в 1С 8.3 сформувати 2 ПДФО для податкової і для співробітників. Довідка 2 ПДФО в 1C 8.3 Бухгалтерія Підприємства та Зарплата і Управління персоналом 3.0

Відповідаючи на питання наших користувачів і клієнтів, сьогодні ми розглянемо процес правильного заповнення та формування такого досить поширеного документа, як довідка 2-ПДФО.

Розглядати процес будемо в конфігурації 1С Бухгалтерія Підприємства версії 8.3. Точно ті ж дії для формування довідки 2-ПДФО потрібно виконати і в Зарплата і Управління Персоналом 3.0.

Буде показана процедура формування довідки 2-ПДФО для податкової і окремо процедура формування довідки 2-ПДФО для співробітників. Виходимо з того, що база даних нашого підприємства наповнена даними та в ній прийняті на роботу співробітники і їм нарахована зарплата.

Заповнення довідки 2-ПДФО для податкової (ИФНС)

Для створення довідки 2-ПДФО для податкової потрібно, перебуваючи на головній сторінці, перейти в меню «Зарплата і Кадри».

Тут і стає доступним вибір можливим вибір варіантів формування довідки 2-ПДФО. Тобто для податкової або для співробітників.

Вибираємо «2-ПДФО для передачі в ИФНС» і потрапляємо в журнал документів, де зберігаються сформовані раніше довідки 2-ПДФО для передачі до податкового органу. У нас, в демонстраційній базі даних журнал порожній. Варто відзначити, що якби у нас було кілька організацій і були б сформовані для них довідки 2-ПДФО, то відбір можна було б виконати вибравши організацію зі списку і встановивши галочку активації відбору. Також інтерфейс журналу дозволяє виконати пошук по документам і друк довідок.

Згенеруємо новий документ натиснувши на кнопку «Створити».

Заповнюємо необхідні реквізити. Вибираємо рік і вказуємо організацію. Деякі обов'язкові реквізити програма підставить самостійно на підставі цих даних. Таке можливо при коректному заповненні довідника організацій і картки обраної організації.

Вказуємо варіант, який визначає вид довідки. дату і номер програма підставить автоматично, при необхідності їх можна редагувати.

Визначаємо і вказуємо обов'язково як буде фіксуватися в податковій наша нова довідка, вибираємо вид — «Вихідна», «коригування», «анулюється». Якщо документ коригуючий, то внесемо додатково і номер коригування. Припустимо, що ми робимо вихідну, тобтопервісну довідку.

Перевіряємо заповнені реквізити і натискаємо кнопку «Заповнити».

Якщо облік налаштований і ведеться вірно, то в результаті, в табличній частині буде сформований список. Цей реєстр співробітників і потрібен для відправки до податкового органу. У разі спроби формування звіту по організації або періоду, в якому не було вихідних даних програма продемонструє попередження.

Тепер документ-довідку можна записати і / або провести. Перевіривши правильність сформованих даних можна вивантажити довідку в форматі * .xml для подальшої відправки. Натиснувши на кнопку «Вивантажити» ми зможемо зберегти файл xml з потрібним назвою в папку для подальшої обробки програмою пересилання в ИФНС.

Також, при наявності підключення до відповідних сервісів, можна скористатися можливістю перевірки і відсилання реєстру довідок 2-ПДФО в ИФНС через мережу Інтернет.

І, нарешті, можна сформовані дані вивести на друк. Для цього потрібно клікнути однойменну кнопку інтерфейсу.

Виберемо потрібний нам варіант друкованої форми і програма сформує друкований документ. У нашому випадку, якщо вибрати друк довідки, то система згенерує довідки для кожного співробітника зі списку.

Заповнення довідки 2-ПДФО для співробітника

Аналогічно розглянутому вище випадку, переходимо з форми головної сторінки програми по кнопці меню «Зарплата і кадри» і далі вибираємо «2-ПДФО для співробітників».

У відкритому журналі, також аналогічно, натискаємо кнопку «Створити» для формування нового документа «Довідка 2-ПДФО для співробітників». Відбір по організації подібний нагоди з довідкою для податкової.

Тепер відкрився створений новий документ.

Вводимо організацію, поля ОКТМО і ИФНС заповняться автоматично. Відбудеться це, природно, за умови повного і правильного заповнення облікової картки організації. Далі вибираємо співробітника.

Потім переходимо до вибору варіанту формування. Вибрати можна зведене формування і формування в розрізі ОКАТО / КПП і ставок податку. Якщо виберемо другий варіант, то потрібно буде уважно відредагувати заповнені автоматично раніше поля «ОКТМО» і «ИФНС».

Далі натискаємо кнопку «Заповнити» і програма автоматично виконає заповнення таблиці та реквізитів підвалу даними по співробітнику.

Після формування довідки виконуємо перевірку, натиснувши на відповідну кнопку. Якщо в даних будуть неточності, то програма повідомить про помилку.потім, в разі необхідності, друкуємо довідку 2-ПДФО для співробітника.

Друкуємо документ. Варто відзначити, що якщо довідка буде сформована за попередні періоди, то її друкована форма буде відповідати тій формі, яка діяла на момент, зазначений в періоді формування.

Так формуються довідки 2-ПДФО в програмі 1С Бухгалтерія Підприємства 8.3 і 1C Зарплата і Управління 3.0 Персоналом 8.3.

Якщо у Вас з'явилися питання по статті або залишилися невирішені проблеми обговорити їх Ви можете на Форумі 1С Питання і відповіді

Додати коментар Скасувати відповідь

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.

Заходьте в «Однокласники»!

Реєструйтеся в «Вконтакте»!

теми форуму

Списання малоцінкі. advanter, 12.06

Допоможіть новачку !!!). advanter, 12.06

Помилка потоку 1с 8.2 Підприємство після поновлення SOS. advanter, 07.06

Змінити назву підстави на друкованій формі. advanter, 16.05

Рух грошових коштів за період з відповідальним. advanter, 25.04

1с Підприємство. склад. advanter, 20.03

Купівля фасованого товару. advanter, 04.03

Вибачте питання щодо 1 С підприємство 8,1 і 8,3. advanter, 23.02

Як вивести рядок залік авансу автоматично?. advanter, 23.01

Вивчення питань платформи "1С: Підприємство 8". advanter, 18.01

Автоматизація тендерного відділу. Enter, 16.01