1С обробка табличній частині 8

1С обробка табличній частині 8.3 з можливістю налагодження, скачати

1с как сделать обработку заполнения табличной части

З переходом на керовані форми змінився шаблон створення зовнішніх обробок. Тепер для створення підключається зовнішньої обробки необхідно описати кілька процедур і заповнити ряд параметрів підключення. Хотілося б розкрити це питання детально, тому в публікації буде створена 1С обробка табличній частині 8.3 для підключення до конфігурацій на керованих формах і исходник викладений в кінці публікації.

Думка на написання цієї статті мене прийшла в голову після того, як було потрібно зробити найпростішу обробку в табличній частині, але при цьому не хотілося знімати конфігурацію з підтримки. Труднощі почалися на етапі налагодження, коли з'явилася необхідність подивитися значення змінних і т.д., але після підключення обробки в 1С додатку зв'язок губилася і обробник не зупинявся на точках зупинки. Стандартних рішень, як можна робити налагодження обробників табличних частин 1С, я не знайшов (якщо ви знаєте, прошу написати в коментарях), тому довелося винаходити своє рішення.

Але давайте все по порядку, пройдемо весь шлях від створення до введення в роботу …

Створення обробки табличній частині 1С та опис необхідних відомостей

У конфігураторі 1С створюємо нову обробку, вводимо назву і зберігаємо. Для комфортної налагодження процедур і функцій обробки, необхідно організувати вибір об'єкта в формі обробки і створити кнопку, після натискання якої обробка могла б виконувати свій код в режимі налагодження.

Для цього створюємо реквізит з найменуванням «Посилання» і вказуємо тип об'єкта, у якого нам необхідно обробити табличну частину. У нашому прикладі це буде довідник «Специфікації» і обробляти ми будемо табличну частину «Склад».

1с как сделать обработку заполнения табличной части

Далі переходимо в модуль об'єкта і, відповідно до рекомендацій 1С по створенню нових обробок, вставляємо обов'язкову для зовнішніх обробок функцію СведеніяОВнешнейОбработке ().