19 кльових деталей MGS 5: The Phantom Pain — Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

19 кльових деталей MGS 5: Phantom Pain

Тиждень тому ми вже опублікували превью Metal Gear Solid, засноване на враженнях від дванадцяти проведених за грою годин. Ми отримали купу задоволення в ході безпосереднього знайомства з новим випуском серіалу Metal Gear, і нам все ще є, що про нього розповісти. Зокрема, залишився цілий ряд маленьких неопублікованих нотаток, і ми хотіли б ними поділитися з читачами. Зверніть увагу: вони не містять явних спойлерів, але, якщо ви віддаєте перевагу зовсім нічого не знати про гру заздалегідь, то, звичайно, далі краще не читати.

Одного разу, ще на першій годині гри, мій Снейк отримав поранення в руку. Звук при цьому був схожий на тривожний дзвін у дусі попередніх випусків Metal Gear Solid. Але замість того, щоб включити меню і копатися там з метою вилікуватися (як в MGS3), я просто зміг привести руку в порядок, утримуючи кнопку дії (трикутник).

В кінці кожного рівня успіхи гравця оцінюють по ряду показників: скільки разів промазав, як часто потрапляли під кулі та ін. І в аш рівень Героїзму теж враховується. В результаті вам видають кодове ім'я. Я спершу отримав звання "Курча" (ранг B), але по ходу своїх Дванадцятигодинний пригод мені вдалося підняти ранг, заслуживши кодове ім'я "Восьминіг".

Вступний відеоролик кожного з епізодів Phantom Pain починається з титрів, де згадуються персонажі, задіяні в місії. Кодзіма (і його команда) не забув навіть звернути увагу на те, що окуляри-авіатори Каза випущені під модним брендом J.F. Rey Eyewear. Ох, Кодзіма.

З зустрічаються часом на базах магнітол звучить поп-музика 80-х. Список виконавців включає в себе, крім інших, Joy Division, Daryl Hall & John Oates і A-ha.

У вас буде можливість збирати на рівнях різні ресурси, з яких потім можна виготовляти корисні речі. Наприклад, рослина під назвою "Золотий півмісяць" використовується для створення транквілізатора.

Коли ви вперше знаходите алмаз, Оцелот каже: "W ill fetch a high price." Можливо, це і не навмисний уклін в бік Resident Evil і торговця з неї, але відчуття створюється саме таке.

Коли ви виконуєте завдання з напарником, ваш показник відносин зростає. В результаті, наприклад, Diamond Horse (також відома як D-Horse) може випорожнюватися за наказом. Це звучить по-ідіотськи (і не тільки звучить, що вже там), але ви можете використовувати ці купи гною, щоб ворожі транспортні засоби втратили керування на дорозі.

Снейк може закликати D-Horse на бігу і навіть заплигувати на неї, майже не зменшуючи темпу.Це чертовски корисно, коли вам треба швидко втекти звідки-небудь.

Трапляється всяке. Як правило, вертольоти вельми корисні в The Phantom Pain. Я в самих різних ситуаціях викликав допомогу з повітря і спостерігав, як ворожі солдати викошувати стаціонарним кулеметом. Але. одного разу. я викликав вертоліт, і його збили одним-єдиним пострілом зі снайперської гвинтівки.

У нових рекрутів суцільно дурні імена, як це вже було раніше в Metal Gear Solid: Portable Ops і Peace Walker. Особливо круті Crimson Kangaroo, Brass Armadillo і Stone Mastodon.

Як і в Portable Ops, ви можете виконувати завдання в ролі звичайного рекрута. Ви не зобов'язані кожну з місій The Phanton Pain проходити за Снейк.

Ви маєте право покинути зону виконання сюжетної місії. Звичайно, вона в такому випадку завершиться, але ви зможете зайнятися найближчими додатковими завданнями.

Перед місією ви можете вибрати час її початку (6 ранку, 6 вечора або ж якомога швидше) і вирішити, що і кого візьмете з собою: обладнання, костюми і напарника.

Вам потрібно рекрутувати перекладача, щоб отримати можливість розуміти цінну інформацію, що отримується від радянських солдатів в ході додаткових завдань. Коли ви знайдете перекладача, то можете почути, як він вчить бойового товариша вимовляти англійською мовою фразу "Цієї ночі я був з твоєю дівчиною", якщо досить швидко наведете на цю парочку бінокль.

Вороги можуть прийти на шум, викликаний використанням системи "Фултон". Одного разу, ворожий солдат навіть збив куля і звільнив свого товариша, перш ніж той полетів.

Часом під час місії я стикався зі складними дилемами. Під час операції по поверненню особливого устаткування я знайшов кількох ув'язнених, замкнених у ворожому притулок. Чи повинен я ризикувати підняттям шуму серед охоронців заради нових потенційних рекрутів або ж краще пройти прямо до мети своєї місії?

За кожне завдання ви в нагороду отримуєте нові вміння та креслення. Повний список можна отримати в ході брифінгу.

Часом ви можете наштовхнутися в горах Афганістану на приховані загони снайперів. Кілька разів вони мене навіть убили.

Є шанс знайти і смертельно небезпечного ведмедя, який прогулюється по передгір'ях Афганістану. Застосуйте на нього систему "Фултон" і почніть збирати на своїй головній базі міні-зоопарк.

Це все, що ми можемо вам розповісти, не порушуючи ембарго. Сподіваємося, що новий трейлер гри, показаний на E3, вас порадував.