15 плагінів коментарів WordPress, CMS та движки для сайтів

15 плагінів коментарів WordPress

Розділ коментарів має велике значення для власників сайтів, так як з його допомогою можна ефективно взаємодіяти з читачами.

У цій статті ми наводимо опис 15 плагінів WordPress, які дозволять підписуватися на коментарі, позначати або вказувати коментаторів на ім'я, включати або закривати розділ коментарів для окремих сторінок, обмежувати довжину коментарів або навіть ранжувати коментаторів і виводити списки лідерів рейтингу.

1. Postmatic

Postmatic дозволяє читачам підписатися на отримання повідомлень електронною поштою, коли вони залишають коментар. Подальші коментарі і відповіді будуть приходити до них на електронну скриньку, так само як за допомогою Mailpoet, Jetpackor Subscribe to Comments. Але за допомогою Postmatic вони зможуть вести діалог, просто відповідаючи на коментарі по електронній пошті.

2. Comment Control

Цей плагін надає адміністраторам можливість більш гнучко управляти коментарями. Ви зможете установку за умовчанням для коментарів для різних типів записів (постів, сторінок і т.д.), А також налаштовувати ряд інших функції, таких як статус коментарів для вкладень. Ви також можете масово редагувати статус коментарів для всіх записів.

3. Comments Leaderboard

Comments Leaderboard — це ідеальний спосіб винагородити ваших найактивніших читачів. Віджет плагіна прекрасно впишеться в бічну панель блогу. Просто перетягніть його в потрібне місце, задайте заголовок і текст опису, виберіть колір і ваш блог готовий до серйозної роботи з коментарями.

4. Disqus Comment System

Це сервіс та інструмент коментарів і обговорень. Disqus робить коментування простішим і інтерактивним, так як сайт і його користувачі підключаються до популярного товариства. Плагін Disqus інтегрується за допомогою API Disqus і синхронізується з системою коментарів WordPress.

5. WordPress Comment Rating Plugin

WordPress Comment Rating Plugin розміщує на сторінці іконки голосування за і проти, так що відвідувачі сайту зможуть оцінювати коментарі. Він також дозволяє сортувати коментарі відповідно до їх рейтингами.

6. User Agent Comments

Цей плагін визначає браузер і операційну систему користувачів сайту. Коли вони розміщують коментарі, плагін виводить поруч з ніком коментатора іконки його браузера і операційної системи, що робить ланцюжка коментарів цікавішими.В даний час підтримується визначення близько 60 браузерів, 100 операційних систем і кілька веб-павуків і ботів.

7. Commentator

Плагін WordPress Commentator є повнофункціональну систему коментарів для WordPress-сайту з використанням AJAX.

8. WP Ajaxify Comments

Плагін WordPress WP Ajaxify Comments підтримується будь-якою темою WordPress і додає функціонал AJAX в форму коментарів. Коли користувач розміщує коментар, плагін відправляє дані на сервер WordPress без перезавантаження всієї сторінки.

У разі помилки плагін виводить спливаюче вікно, що містить повідомлення про помилку, так що користувач може виправити коментар без необхідності переходу назад. Якщо коментар був успішно опубліковано, то плагін додає його до списку існуючих без перезавантаження сторінки, і виводить поверх сторінки вікно з відповідною інформацією.

9. wpDiscuz

Інтерактивна AJAX-система коментарів в режимі реального часу. Плагін призначений для вдосконалення стандартного функціоналу коментарів WordPress. Це найкраща альтернатива Disqus, Livefyre, Jatpack і Facebook.

10. Simple Ajax Insert Comments

Компактний, але потужний плагін для WordPress, який дозволяє швидко додавати і отримувати коментарі, як в соціальних мережах. Simple Ajax Insert Comments використовує для вставки коментарів AJAX, JQuery і PHP, завдяки чому для цього не потрібне перезавантаження сторінки.

11. Disable Comments

Цей плагін дозволяє адміністраторам глобально відключати коментарі для будь-якого типу записів (пости, сторінки, вкладення і т.д.). Він також видаляє всі поля, пов'язані з коментарями, з панелей редагування записів. У системах Мультисайт він може використовуватися для відключення коментарів на всіх ресурсах.

12. No Page Comment

Цей плагін дає можливість більш гнучко задавати настройки за замовчуванням: дозволяти або забороняти коментарі для всіх нових записів, сторінок, призначених для користувача типів записів. Плагін також дозволяє дозволити або заборонити коментарі для окремих записів або сторінок.

13. Hotspots with Comments

Hotspots дозволяє відвідувачам створювати «гарячі області»На зображеннях сайту і залишати коментарі.

14. Comment Attachment

Цей плагін дозволяє відвідувачам прикріплювати до коментарів документи і зображення. Він використовує тільки вбудовані хукі WordPress, і надає можливість задати кілька налаштувань через панель адміністрування.

15. Comments Lightbox

Цей плагін дозволяє перетворювати посилання на коментарі в лайтбокс, в якому коментарі відображаються без перезавантаження сторінки. Лайтбокс може працювати відразу після установки і не вимагає настройки. Його оформлення повністю відповідає стилю активної теми WordPress.

Переклад статті «15 WordPress Comments Plugins» був підготовлений дружною командою проекту Сайтобудування від А до Я.