14 прикладів квартир по 40 кв

14 прикладів квартир по 40 кв.м. — маленька, але затишна

Маленькі однокімнатні квартири 40 кв.м. зазвичай набувають самотні молоді люди або сімейні пари з дитиною, які поки не можуть дозволити собі більш велику квартиру.

У такій маленькій квартирі кожний сантиметр площі на рахунку. Що можна зробити в плануванні квартири, щоб вона стала більш затишною і просторою?

Квартира 40 кв.м. — як зробити її просторій

Квартира 40 кв.м. цілком може стати більш просторій, якщо грамотно підійти до її плануванні. В першу чергу, потрібно врахувати, хто буде жити в ній. Молодим, енергійним і активним людям можна запропонувати перетворити квартиру в студію. Об'єднавши, кухню з кімнатою, ви отримаєте величезну площу, комфортну для проживання. При цьому в отриманому великому просторі потрібно виділити окремі зони.

У спальній зоні найкраще встановити відкидне ліжко, яка відмінно зберігає місце. Кухню відділяють від кімнати невеликий барною стійкою. Робоче місце або «кабінет» можна відокремити від загального простору за допомогою стелажа, легкої перегородки або спинки дивана.

Якщо у вашій квартирі їстьь балкон, то він дозволить вам додати квартирі кілька метрів корисної площі. Колишній балкон можна перетворити в чудову зону відпочинку, поставити тут невеликий диванчик або столик з кріслами. Також можна створити подіум і застелити його м'якими матеріалами. Такий подіум може використовуватися для зберігання речей, завдяки внутрішній порожнині. А зверху розміщується зона відпочинку.

Для того щоб квартира 40 кв.м. стала просторіше, використовуйте розсувні двері, Замість орних. Також підійдуть двері гармошки або складні двері. Їх головна перевага з тому, що вони не з'їдають зайвого простору, дозволяючи використовувати його раціонально. Розсувні двері можна встановлювати у ванній, на кухні, в кімнаті.

Масивні меблі — головний ворог маленької квартири 40 кв.м. Стандартні шафи, стінки, ліжка, столи займають занадто багато місця. Продумуючи планування квартири, необхідно обов'язково передбачити наявність шафи-купе. Це одне з кращих винаходів для маленьких квартир. Розсувні дверцята, компактність, місткі полиці, висота від підлоги до стелі — роблять його дуже зручним для зберігання речей і економлять простір. Зверніть увагу на особливо компактні кутові шафи-купе.

Спальна зона в квартирі 40 кв.м. — одне з найбільш проблемних місць. Поставити велику ліжко в однокімнатній квартирі досить проблематично, тому багатьом доводиться обмежуватися диванами. Однак не варто забувати про існування відкидних ліжок, які легко ховаються в шафі. Днем ніщо не видає їх існування і не займає корисну площу, а вночі ви отримуєте комфортне спальне місце.

Затишна квартира 40 кв.м.

Щоб зробити квартиру 40 кв.м. затишною і просторою, намагайтеся не захаращувати простір зайвими меблями і технікою. Плоский телевізор повісьте на стіну, щоб не займати місце тумбами і підставками. На стіни повісьте полки, вони стануть в нагоді вам для зберігання техніки і різних дрібниць.

Чудовим рішенням стане складні меблі — столи, стільці, які практично не займають місця в складеному вигляді. Замість столу на кухні найкраще встановити барну стійку. Вона здорово економить місце на кухні і виглядає дуже стильно.

Дизайнери радять об'єднати роздільний санвузол. Завдяки цьому ви отримаєте велику ванну, де поміститься і пральна машина, і раковина, і унітаз, і велика ванна. Зверніть увагу на кутові ванни.