13 способів для створення Gif-анімації, Новий

Как в фотошопе сделать анимацию из фотографий видео

про нові медіа для профі (v 4.0)

13 способів для створення Gif-анімації

Ставлення до Gif -анімації як до ще одного способу подачі контенту неоднозначне. Хтось вважає, що рухомі картинки елементарно дратують читачів, в якихось редакціях і зовсім сенсу в них не бачать.

Как в фотошопе сделать анимацию из фотографий видео

І все ж це не так. Gif-фотографії, наприклад, на відміну від відеоюжетов, зареєструвати на всіх користувачів сайтів не треба вантажити.

Основні ж моменти на них показати можна. Особливо, якщо моменти ці вимагають декількох переглядів, посекундної перемотування кадрів.

Дивіться, як це зробили theatlanticwire.com. Загалом, застосовувати чи ні, питання окреме, але ось вміти створювати живі фотографії все ж варто.

Picasion.com — дуже простий сервіс для створення анімованих фотографій. Все, що потрібно зробити, — завантажити кілька фоток

Как в фотошопе сделать анимацию из фотографий видеоневеликого розміру (чим менший об'єм, тим процес обробки швидше). Результатом можна поділитися в твіттері і фейсбуці, картинку зберегти на в комп'ютері, а посилання вставити на сайт.

Gickr.com працює за тим же принципом. Цей же сервіс пропонує створити живу картинку за допомогою фотографій у вашому Flickr-акаунті.

Важливий момент — майте в виду, що дійсно цікавий Gif-результат вийде тільки в тому випадку, якщо ви завантажуєте знімки, зроблені в послідовному порядку, через дуже невеликий інтервал часу. Тому анімовані фотографії краще виходять з відео.

Gifninja.com зробить для вас анімовану картинку з відео, допоможе розповсюдити її в твіттері і фейсбуці, згенерує код для вставки на сайт і запропонує пряме посилання.

Video2gif.net — ще один інструмент для створення рухомих фотографій з відео.

Gifsoup.com призначений для створення Gif за допомогою відео на YouTube. Щоб почати роботу, потрібно зареєструватися. Але після це процес дуже простий — вказуєте посилання на ролик, вибираєте відрізок, з якого хочете зробити анімовану фотографію (яка безкоштовно може бути довжиною в 15 секунд. Платні версії — 5 доларів на місяць, 15 за півроку, 25 в рік), вибираєте категорію , вказуєте назву і ставите теги.

Gifyo.com — сервіс для тих, хто анімовану фотографію хоче зробити за допомогою веб-камери. Вхід через акаунти акаунтів в твітері або фейбуке. Робите кілька знімків, з яких сервіс створює GIF-картинку, після чого підсумок можна поширити в соціальних мережах.

А в цьому відео доступно пояснюється, як зробити Gif-анімацію за допомогою Photoshop. Це вже інший рівень, і ваша картинка буде виглядати більш професійно. Якщо у вас є час і бажання придбати нові навички — спробуйте саме цей варінт.

Gif-animator.com — більш професійна програма для створення анімованих зображень, платна, але не дорога. За 29 доларів ви отримаєте можливість редагувати створювати і редагувати GIF-файли за допомогою спеціальних ефектів.

Безкоштовно можна завантажити Total Video Converter, цей інструмент вам стати в нагоді не тільки для перетворення відео в Gif-картинки, а й для конвертації різних форматів.