12 дитячих світильників своїми руками

12 дитячих світильників своїми руками

Сьогодні ми розповімо вам як легко можна зробити незвичайний дитячий світильник з простої труби. З невеликого шматка ПВХ-труби ми будемо вирізати об'ємний малюнок.

Ми вже розповідали вам, що для того, щоб зробити світильник своїми руками, ви можете брати найнесподіваніші, і здавалося, непотрібні матеріали. Сьогодні ми будемо використовувати трубу.

Краї світильника і отвори на ньому вирізаємо ручним дрилем. Як підсвічування краще використовувати світлодіоди, які найбільш пожежобезпечні.

Для того, щоб надати світильника обсяг, надрізані елементи труби акуратно нагріваємо будівельним феном і вигинає.

Можна зробити дитячий світильник у вигляді ангела. Зовні світильник можна пофарбувати.

Якщо з труби фрезою знімати тонкі шари пластика, то можна робити такі світні картини.

Найпростіші контури, можна просто обводити маленькими отворами. З виготовленням такого світильника впорається навіть підліток.

Зовні трубу-заготовку під світильник можна залишати як неокрашенной, так і фарбувати малюнок світильника, враховуючи подальшу його підсвічування.

Для хлопчиків можна зробити світильник з силуетом парусника, який буде надихати підлітка на пригоди.

Для самих маленьких світильник із зображенням улюблених казкових героїв стане улюбленим предметом інтер'єру в дитячій кімнаті.

Для юних спортсменів хорошим подарунком стане світильник з емблемою улюбленого спортивного клубу.

Зовні світильник забарвлений в кольори клубу.

Ці дитячі світильники може зробити своїми руками не тільки тато, але і дитина середнього шкільного віку під чуйним батьковим керівництвом.