100 ідей для дитячої, які ви ще не бачили! Фото інтер'єру дитячої кімнати Дизайн

100 ідей для дитячої, які ви ще не бачили!

Дитяча кімната — це дуже важливе місце для кожного малюка. Тут він проводить багато часу — грає, спить, вчиться, малює, задумує перші мрії.

Дуже важливо облаштувати дитячу кімнату так, щоб дитині було комфортно і радісно в ній жити. Пропонуємо вам цікаві ідеї для дитячої кімнати, які допоможуть вам правильно облаштувати простір і створити ідеальну дитячу.

Правила для дитячої кімнати

В першу чергу постарайтеся оптимально використовувати простір кімнати. У дитячій повинна вміститися всі необхідні меблі, але при цьому має залишитися багато місця для ігор. Дуже корисно розмежовувати кімнату на зони — для ігор, сну і навчання. У кожній зоні повинна стояти певна меблі. При цьому можна навіть виділити ці зони кольором. Наприклад, стіни в зоні сну пофарбувати в спокійний блакитний відтінок, в зоні навчання — в нейтральний зелений, а в зоні ігор — в більш яскраві, веселі відтінки.

Меблі для дитячої кімнати повинна бути безпечною, міцною і компактною. Найкраще вибирати моделі трансформери, при цьому дитина повинна сама вміти нею користуватися. Так як діти дуже швидко ростуть, то меблі краще вибирати регульовану. Наприклад, стілець або стелаж з висотою, а ліжко — із змінною довгою.

У дитячій кімнаті має бути дуже хороше освітлення, як природне, так і штучне — великі вікна, легко відкриваються фіранки, яскраві світильники, бра і торшери.

У кімнаті не повинно бути темних кутів, але освітлення не повинно бути нав'язливим. Тому відмовтеся від ламп денного світла, вибирайте жовтуваті лампи. Вимикач повинен знаходитися на доступній для дитини висоті. Поруч з ліжечком повісьте нічник, на робочому столі поставте настільну лампу, а під час ігор повинен горіти верхнє світло.

Дуже важливо продумати колірне рішення дитячої. Шпалери не повинні бути занадто яскравих, темних або агресивних кольорів. Ідеально підійдуть світлі шпалери з невеликими яскравими плямами і малюнками. Також добре підійдуть нейтральні шпалери, на тлі яких вдало виглядатимуть дитячі картини, постери, годинники та інші яскраві прикраси. Постільна білизна і фіранки для дитячої краще всього вибирати з казковими мотивами, героями мультфільмів і цікавими малюнками.

Підлога в дитячій повинна бути неслизькою і теплим. Найкраще вибирати килимові покриття, які легко чистяться і не вбирають багато пилу.У продажу сьогодні можна знайти спеціальні дитячі килими у вигляді містечок, галявин, футбольного поля, автомобільних доріг і т.д.

Цікаві ідеї оформлення дитячої

Щоб зробити дитячу кімнату не просто комфортним і безпечним, але ще і цікавою для малюка, підключіть свою фантазію або зверніть увагу на наступні ідеї.

  • Як відомо, малюки люблять малювати на стінах. Щоб цього не сталося, спорудити для нього спеціальну ширму-мольберт і поставте в зручному місці. Тепер, коли дитині захочеться помалювати, він не буде псувати шпалери, а втілить свою творчу фантазію на мольберті.
  • Хочете, щоб дитина міцно спав вночі, Ви можете це зробити спальне місце більш цікавим. Наприклад, повісьте в узголів'я ліжка повітряне м'яке хмарка. Для цього вам знадобиться невелика плита МДФ, пофарбована в блакитний колір. Її потрібно встановити в узголів'я ліжка і прикріпити до неї білу подушку в формі хмарки.
  • Щоб пробудити у першокласників тягу до знань, можна повісити на двері або стіні невелику шкільну дошку, зроблену з фанери і пофарбовану чорною фарбою. За допомогою такої дошки дитина зможе граючи вчити уроки.
  • Якщо тато добре володіє молотком і рубанком, то він може змайструвати для свого чада оригінальний письмовий стіл. Для цього вам знадобиться плита для стільниці і матеріал для незвичайних ніжок. Наприклад, можна випиляти ніжки з деревних плит в формі букв — ініціалів імені дитини. Букви потрібно пофарбувати яскравою фарбою і прикріпити за допомогою шурупів.
  • Любителі майструвати також можуть зробити для своїх дітей гарні, різнокольорові ящики на коліщатках. У них діти зможуть складати свої іграшки і інші «скарби».
  • Батарею центрального опалення в дитячій кімнаті краще за все закрити декоративним екраном, розфарбувавши його яскравими фарбами.
  • На підлозі буде добре виглядати килимок, сплетений з різнокольорових клаптиків.
  • А на стіни можна повісити барвисті панно з казковими героями.