10 секретів матової шкіри, Блог для дівчат

Блог для дівчат

Дуже важливим етапом макіяжу є процес приховування недоліків шкіри, вирівнювання кольору обличчя, усунення блиску. Від правильного нанесення тону залежить, наскільки добре буде виглядати весь макіяж. Розглянемо, як зробити матову шкіру.

Ось кілька нескладних правил, які допоможуть вам на шляху до ідеального мейк — апу (матовою шкірі):

1. Потрібно витримувати паузи після нанесення кожного косметичного засобу. Спочатку наносимо крем-базу, чекаємо, поки вона підсохне, потім тональний крем, після пудру.

2. Намагайтеся менше нервувати і піддаватися стресам. Чим менше ви нервуєте, тим менше ваші потові залози виділяють жирового мастила.

3. Потрібно підібрати тональний крем, який підходить саме вам. Дуже важливо вибирати якісні тональні креми. Відсутність в кремі жирових компонентів допоможе шкірі довше залишатися матовою.

4. Так само домогтися матового ефекту, допоможе денний крем з елементами тонального. Креми два в одному.

5. Компактна пудра має безліч переваг, вона зручна в нанесенні і забезпечує кращий матирующий ефект. Її потрібно використовувати в області Т-зони, так вона найбільше схильна до жирності.

6. Щоки і вилиці зазвичай більш схильні до сухості, тому на них досить нанести рідкий тональний крем, а на середню частину обличчя радиться наносити компактну пудру.

7. Якщо ви володарка смаглявої шкіри не намагайтеся її освітлити. Можна помітити, ніж блідіше особа, тим блиск більш помітний.

8. Дуже добре замінити тональний крем можуть всілякі тональні і матирующие муси. Завдяки повітряної консистенції вони мають меншу кількість жирних часток.

9. Якщо на обличчі дуже багато пудри, особа виглядає неприродно. Змочіть губку водою і перепудренние ділянки обличчя промокніть цієї губкою. Вона прибере надлишки пудри.

10. Щоб тіні на століттях з часом не скочувалися в вигинах, можна акуратно припудрити повіки. Також це сприятиме тому, що тіні рівніше ляжуть на повіки.

Якщо керуватися цими простими порадами, ваша шкіра буде довше залишатися матовою, а ваш макіяж зберегтися ідеальним протягом всього дня.

У наш час жодна ділова людина не зможе обійтися без візитки. Візитна картка-це його «професійну» обличчя і тому вона повинна бути бездоганною! Друк візиток виробляють практично в будь-якій друкарні і відділі фотодруку,але краще звернутися до професіоналів. Наприклад, до компанії «24zakaz.ru» — службі цілодобового замовлення візиток. Там Ви зможете вибрати собі макет, який Вам сподобається або придумати свій! Детальніше про це Ви зможете прочитати на сайті компанії.

Про автора Julianna

Звичайна дівчина без будь-яких яскраво виражених талантів! Вмію багато всього, але всього потрошку і по чуть-чуть)

Навігація по публікаціям

10 секретів матової шкіри: 6 коментарів

дуже корисна стаття, дякую)

Дійсно, корисного багато. Я навіть роздрукую і на стінку повішу) всього десять правил, так просто

Дякую за поради. Згодна, що тональний крем для себе підбирати потрібно дуже уважно. Одного разу купила звичайний, так як не було часу вибирати. Тепер шкодую, гроші викинуті на вітер.

Хороші поради. Моя дівчина задоволена результатом, спасибі вам за хороший і корисний матеріал

Нескладні, прості поради, виконуючи їх шкіра обличчя буде виглядати ідеально. Дякую Вам за простоту і доступність ради по догляду за шкірою.

Досить таки цікава стаття! Я все прочитала, і думаю це мені знадобиться! Адже кожна жінка мріє про ідеальну шкіру на обличчі! Дякую за поради!

Додати коментар Скасувати відповідь

Пошук по сайту

цікаве 🙂

підрубрики

Підпишіться на оновлення

натисніть CTRL + D щоб запам'ятати сайт