10 речей, які обов'язково потрібно зробити в майнкрафт — огляди смартфонів, ігри на андроїд і на ПК

10 речей, які обов'язково потрібно зробити в майнкрафт

Побудувати будинок, посадити дерево і виростити сина — це завдання для оффлайна. В майнкрафт ж все набагато складніше. Ось приблизний список того, що потрібно зробити в майнкрафт:

Знайти село NPC в майнкрафт

села NPC можуть потрапляти в пустельному биоме і на рівнинах. Генеруються вони дуже часто, тому знайти село NPC зовсім нескладно.

1. Знайти село NPC і почати будувати будинок неподалік або в самому селі. Як варіант — зайняти один з місцевих будинків. Навіщо? Так зручно торгувати з носаті NPC і можна займатися їх розведенням.

1.1. Пограбувати ферму NPC і побудувати свою, з блекджек і шл. (Тобто більше і крутіше!). Знадобляться мотика, лопата, пара відер води і насіння.

1.2. почати розводити NPC, Побудувавши їм кілька нових будинків і поставивши в них побільше дверей. Матеріал будь-який, головне — дотримуватися ряду простих вимог:

— стіни і стеля непрозорі

— між дверима мінімум один блок

— джерело світла всередині будинку (хоча це не обов'язково)

Якщо ви все зробили правильно, то скоро побачите дрібних NPC, що бігають по селу. З'являться і металеві големи, не здумайте при них мочити NPC, вони вам цього не пробачать!

Добути алмази в майнкрафт

2. Викопати шахту до 8 рівня і прорити багато кілометрів штреку в пошуках алмазів. Попутно добути 14 блоків обсидіану для будівництва порталу в пекло і купу Редстоуна, він пізніше ще не раз стане в нагоді. Тут дуже допоможе мод X-Ray, Що дозволяє бачити алмази і іншу руду крізь стіни.

2.1. Алмази трапляються з 1 по 20 рівень, але найбільше їх на рівні 8 і 12, так що копати шахти стоїть саме там. Правильний і найефективніший пошук алмазів — це прокладка паралельних тунелів висотою три блоки на відстані два блоку між ними.

2.2. Обсидіан можна добути тільки алмазної киркою. Робиться він з великими труднощами. Обережно, під обсидіаном може бути лава!

2.3. Якщо ніяк не вдається знайти готовий обсидіан, то просто направте джерело води в озеро лави. Підійде навіть просто відро з водою.

Портал в пекло в майнкрафт

3. Побудувати портал в нижній світ і збігати туди за светопилью і кварцом. Рекомендую відключити мобів, вибравши мирну складність, щоб сильно не перенапружуватися. Почитайте тут про те, як зробити портал в пекло в майнкрафт

3.1.Візьміть з собою побільше піску або гравію — ці блоки обсипаються і завдяки цьому їх властивості можна безпечно спуститися на нижні рівні місцевого пекла.

Робимо склад в майнкрафт

4. Зробити склад з купою скринь і табличками що де лежить, висвітлити лампами зі светопилью, заповнити всім підряд, обнести стіною і поставити залізні двері.

4.1. Зробити дві скрині краю і розмістити на двох віддалених один від одного базах. скриня Краї служить як портал для речей, які ви в нього кладете. Скринь може бути скільки завгодно, але вони все містять тільки один набір речей, так що влаштувати розподілений склад зі скринь краю не вийде, та й переносити скрині краю небажано, так як при їх руйнуванні втрачається важливий компонент.

4.2. скриня краю робиться з обсидіану (8 блоків) і одного ока ендермана.

Око можна виміняти у NPC на смарагди, а як добути обсидіан, ми вже обговорювали. Дорогоцінний очей можна скрафтіть з перлини ендермана, яка випадає при вбивстві високого чорного жителя краю, а ось вогненний порошок, теж необхідний для крафта, доведеться вибивати з ифрита, якого ще треба відшукати в нижньому світі, прориваючись через полчища свінозомбі і Гаст. Так що простіше виторгувати у NPC за смарагди, тим більше що ця пропозиція зустрічається у них досить часто!

Стіл зачарования і автоматичні ферми в майнкрафт

5. Зробити стіл зачарования (4 обсидіану + 2 алмазу + 1 книга) і обставити його 15-ю книжковими шафами (більше не потрібно, ефект далі не збільшується). Щоб зробити книжкові шафи, знадобиться багато паперу, тому доведеться будувати очеретяну ферму або просто розводити очерет десь у води. Також потрібні коров'ячі шкури, тому не завадить організувати загін для корів або коров'ячу ферму.

5.1. Зробити повністю автоматичну очеретяну ферму з поршнями, генератором імпульсів і автоматичним збором очерету в воронку, приєднаної до скрині. Самий шик — підвести потік води на склад таким чином, щоб воронка відразу з'єднувалася з одним з солодких скринь.

5.2. Зробити напівавтоматичну ферму пшениці, Активується за вашої участі, але з автоматичним збором врожаю. Також в скриню через лійку, по можливості завести все на склад

5.3. Зробити загін для корів, розводити їх пшеницею (від цього ще й досвід додається) і потроху мочити, щоб добути потрібну кількість шкур (для 15 книжкових шаф потрібно 45 книг, а це 45 шкур)

5.4. Зачарувати на 30-й рівень алмазну кирку, алмазний сокиру, алмазну лопату і алмазний меч. Знадобиться 9 алмазів і багато-багато досвіду. Досвід добре заробляється на розведенні тварин і видобутку вугілля в шахтах. Вбивство мобів теж приносить досвід, але цей процес пов'язаний з ризиком, тому не рекомендується займатися ним далеко від місця останньої ночівлі, щоб не втратити цінні речі та зброю, які пропадають через 5 хвилин після загибелі.

Гігантські дерева в майнкрафт

6. Народна мудрість "посадити дерево, побудувати будинок, виростити сина" має в майнкрафт кілька збочений вид: "посадити дерево, побудувати в ньому будинок, завести кота". Всі ці дії просто необхідно зробити в майнкрафт!

6.1. Щоб посадити дерево, потрібно роздобути саджанець. Вони рясно випадають з крони дерев, коли ви видалите всі блоки стовбура і гілок. Однак садити банальний дуб нецікаво, тому треба роздобути саджанці тропічного дерева, прогулявшись в тропічному лісі, і чим більше, тим краще! Садити їх потрібно по 4 штуки, щоб вирсталі гігантські тропічні дерева прямо біля вашого будинку! Для прискорення зростання використовуйте кісткову муку, перемелюючи її з кісток скелетів, убитих вночі.

6.2. Побудувати маленький будиночок в кроні тропічного дерева — простіше простого! А ось щоб вибудувати садибу під самими небесами, доведеться посадити кілька таких громадин і запастися великою кількістю матеріалів, піднімаючись по їх обплетені ліанами стовбурах. Дивитися на світ зверху через скляну підлогу вашої небесної резиденції — це незрівнянно!

6.3. Кота можна виховати з дикого оцелота, який приручається сирою рибою (наловити можна вудкою в будь-якому водоймі). Водяться оцелоти в тропічному лісі виключно при рівні складності вище мирного.

Шерсть і фарби в майнкрафт

7. Зробити загони для овець всіх можливих в грі квітів, настригти з них різнобарвною вовни і зробити з них який-небудь піксель-арт. Або постелити в будинку килими. Або наробити картин і розвісити по всіх кутках.

7.1. Так як загонів буде багато, робити їх варто на відкритій місцевості і перших овець можна навіть не привертати в загін, а просто захистити парканом і зробити його на цьому місці.

7.2. Вівці розмножуються після годування пшеницею. Тому знадобиться багато пшениці, ціле пшеничне поле! Розбивайте його неподалік, щоб далеко не бігати. Вам знадобиться кілька відер води, мотика і насіння. Насіння можна роздобути, зрубуючи високу траву, або пограбувавши пшеничну ферму в селі NPC. Вони все одно пшеницю не збирають, а вам користь! Як пшениця дозріє — можете збирати урожай і тут же засівати за новою. Мотика і вода більше не знадобляться.

7.3. Добути барвники.

Вам знадобляться: кісткове борошно (освітлюючий інгредієнт), чорнильний мішок убитого спрута (чорна шерсть), кактус (зелена і світло-зелена шерсть), червона квітка (червона шерсть), жовта квітка (жовта шерсть), какао-боби (коричнева шерсть) і лазурит (синя шерсть). Всього різних кольорів вовни 16: білий, світло-сірий, сірий, чорний, червоний, рожевий, помаранчевий, жовтий, лаймовий, зелений, світло-синій, бірюзовий, синій, фіолетовий, бузковий, коричневий.

7.4. Чи не фарбуйте всіх баранів відразу! Спочатку побудуйте окремий загін для кожного кольору, заманите в нього пшеницею хоча б двох білих або світло-сірих овець і після цього фарбуйте в обраний колір. Пофарбовані в темні кольори тварини назад не відмиваються!

7.5. Відразу після фарбування баранів можна починати стригти, колір збережеться і передасться потомству. Потрібні будуть ножиці і пара нових скринь на складі.

7.6. Використовуйте шерсть в декорі будинку або для величезних різнокольорових фігур в небі.

Залізничний магнат в майнкрафт

8. Побудуйте залізну дорогу від будинку до ферми. Або від ферми до села NPC. Або ще куди, але щоб їхати було далеко і різноманітно — з високими кам'яними мостами над прірвою, з підземними тунелями, з підйомами та спусками, як на американських гірках.

8.1. Щоб зробити звичайні рейки, вам буде потрібно багато заліза. Для швидкісних рейок знадобиться золото і Редстоун. І якщо перші можна знайти в занедбаних шахтах, то швидкісні рейки в природі не трапляються.

8.2. Не забудьте захистити рейки від тварин і мобів і освітити простір над ними

8.3. Зробіть станції, розв'язки і повороти. Експериментуйте з елементами управління на Редстоун. Зробіть вокзал, який приймає кілька гілок вашої залізниці.

8.4. Зробіть автопоїзд, який доставляє зібрані продукти з ферм на склад. Зробіть його повністю автоматичним, використовуючи вагонетки з печами, вагонетки з скринями і воронки.

Картографування в майнкрафт

9. Зробіть карту місцевості майнкрафт на стіні вашого будинку. Коли карта в руках, вона виглядає не дуже. А ось коли вона вставлена ​​в рамку і повішена на стіну, то можна робити величезні панно з карт, досліджуючи світ навколо все більшим і більшим радіусом!

9.1. Щоб зробити порожню карту, потрібно 8 листків паперу і один компас.Компас, в свою чергу, Крафт з 4 злитків заліза і одного Редстоуна. Так, для створення 9 сторінок карти знадобиться 72 одиниці очерету (з нього робиться папір 1 до 1), 36 залізних злитків і 9 одиниць червоного пилу.

9.2. Першу карту активуйте безпосередньо у вашій оселі. Це центр вашої майбутньої великої карти. Потім вийдіть за межі цієї карти і активуйте другу. Карта промальовується великими квадратами і потім чудово складається у велике зображення. Таким чином можна зробити карту ділянки 3х3 квадрата з центром у вашому будинку.

9.3. Зробіть 9 рамок з палиць і шкіри і розмістіть їх на стіні. Помістіть в них вийшли карти, порадійте тому, яка вийшла класна карта в майнкрафт і йдіть робити нові заготовки для карт, щоб відобразити більшу територію!

9.4. Так як знадобиться дуже багато паперу, обов'язково зробіть автоматичну ферму очерету, Якщо ще не зробили.

Вбити дракона в майнкрафт

10. Головний бос в грі minecraft — це здоровий чорний літаючий дракон, який проживає в світі краю. Щоб його замочити і тим самим виконати головне завдання проходження майнкрафт, Буде потрібно велика підготовка.

10.1. Щоб йти на дракона, озбройтеся! Вам знадобиться цибуля, зачарований на нескінченність або звичайний лук і кілька пачок стріл, алмазний меч, зачарований на гостроту, алмазна броня, сніжки і / або яйця.

10.2. Потрапити в край можна через портал краю. Якщо ви використовуєте в грі чіти, то можна зробити портал в край, Але в звичайній версії його можна лише знайти. Пошук полягає в підкиданні в повітря очі ендермана і слідування за ним. Так як очей пролітає дуже небагато, а після декількох підкидань згорає, вам потрібно грунтовно запастися цим ресурсом. Варіант перший — виторгувати у NPC, другий — скрафтіть з перлів краю (мочім ендерменов) та вогняного порошку (Крафт з вогняного стержня, що вибивається з ифрита в нижньому світі). Перший мені видається набагато простішим.

10.3. Око ендермана знадобиться також для активації порталу краю, який ви рано чи пізно знайдете в покинутій підземної фортеці. Цілих 12 штук! Так що якщо по шляху до порталу у вас залишилося менше 12 очей, то можете повертати назад або шукати найближче село NPC.

10.4. Дуже бажано захопити з собою в край кілька бутильков корисних зілля: зілля сили, зілля здоров'я, зілля регенерації. Для їх створення знадобиться для варки стійка, яка створюється з кругляка і вогняного стержня.Тобто до Іфритом нам прогулятися все ж таки доведеться.

Інші досягнення в майнкрафт

В грі майнкрафт величезну кількість речей, які треба б зробити. І ковадло, на якій можна відремонтувати наявний інструмент або зброю або скувати два однакових з поліпшенням їх властивостей, і всілякі Редстоун-схеми, з яких можна зібрати все що завгодно, аж до прототипу сучасного процесора, і всілякі автоматичні ферми, такі як ферма слимаків, кактусова ферма і навіть ферма мобів з автоматичним або ручним умертвіння для отримання лута або досвіду. Можна зробити секретний підвал, що відкриває вхід, пробив землю під ногами, або ж повністю механічний будинок, аналог "розумного будинку". Кожен знаходить в майнкрафт щось своє, що йому цікаво найбільше. І найприємніше, що це можна потім розділити з другом, запросивши його в свій світ, або ж з цілим співтовариством, якщо творити на публічному сервері. Запрошуємо вас на наш сервер Mine Life, де ви зможете реалізувати свої ідеї і завести нових друзів!