10 ідей декору спилов в інтер'єрі: поради дизайнерів

10 ідей декору спилов в інтер'єрі

Останнім часом екологічний інтер'єр використовують багато жителів мегаполісів. Цікавим рішенням вважається застосування деревини в інтер'єрі. Що можна зробити з спилов дерева в інтер'єрі? Модні і оригінальні речі виконуються своїми руками.

Використання натурального дерева в інтер'єрі дозволяє створити нестандартні і стильні рішення. Матеріал для оформлення кімнат попередньо грунтується і просушується.

Спіл дерева в інтер'єрі дозволяє відчути природну первозданність і затишок в інтер'єрі.

Декор з дерева додає комфорту в інтер'єр з електричним каміном.

Стіна з спилов дерева

Спіл — це рівний і поперечний шар дерева. Кожен з них відрізняється унікальністю. На кожній пластині видно річні кільця деревини, контури яких не повторюються.

Спили з деревини часто використовуються для прикраси стін. Спіл зробити нескладно. Для цього береться стовбур або гілка і розпилюється на тонкі кола. При цьому кожна пластина є унікальною.

Для облицювання стіни товщина шару не має значення. З дерева забирається кора або залишати для створення натурального стилю.

Декор на стіну з дерева покривається лаком, морилкою або фарбою. Декоративні елементи покривають стіну або тільки її частину.

Оформлення дерев'яними елементами виконується за допомогою клею. Щоб деталі трималися на стіні, поверхня повинна бути рівною і добре вичищеною.

Існують такі особливості обробкою деревиною:

 1. Оздоблення виконується повністю з дерева або декорується окрема частина.
 2. Деревом оформляється узголів'я ліжка або ділянку на стіні.
 3. Вибирається будь-яка стилістика інтер'єру. Рекомендується для мисливського або сільського стилю. Виглядає в поєднанні з цегляною стіною.

У подібних інтер'єрах застосовуються натуральний матеріал: зруб, брус, кора і різного ступеня обробки дерев'яні дошки.

Дерево поєднується з декоративним каменем або зі штукатуркою. В інтер'єрі використовуються наступні породи дерева: ялина, сосна, ялиця, ясен, береза ​​або дуб.

Після завершення обробки будь-спиляти покриваються лаком.

Панно з спилов

Існують різні аксесуари з дерева для інтер'єру. Часто використовується панно, яке представляє собою композицію з окремих фрагментів деревини.

Панно — це певний декор у вигляді картини, який робиться з спилов з корою або без неї.

Подібна картина відображає абстрактні задумки. При виготовленні панно використовуються необроблені частини дерева. Деревина готується тільки з боку приклеювання до стіни.

Природна краса полягає не тільки в неповторних лініях, а й у формі зрізу. Для створення картини застосовуються пні, поламані гілки і залишки деревини.

Композицію з спилов можна залишити недоторканою або розфарбувати в барвисті кольори. На торцеві частини спила наноситься орнамент. Подібні конструкції застосовуються в якості обрамлення сімейного фото.

Підлогове покриття з спилов

Підлогове покриття часто робиться з деревини, тому спиляти знаходять практичне застосування і тут. Для обробки підлог не підійдуть гілки. Оформлення виконується за допомогою більших елементів.

При цьому товщина зрізу повинна бути придатною для постійних навантажень. Не рекомендується використовувати деревину м'яких порід.

Оздоблення підлоги є більш складною. Пол облицьовувався зразок керамічної плитки. При монтажі спилов використовується спеціальний розчин. Після укладання окремих елементів виконується шліфування, щоб отримати гладку поверхню. Потім підлогове покриття обробляється лаком, який оберігає від бруду і витирань.

Декорування з спилов

З дерев'яних спилов створюється все що завгодно. При цьому дизайнери не обмежуються облицюванням підлоги і стін. З деревини виконуються будь-які предмети декору, а також меблі з спилов дерев.

З подібного матеріалу виконуються наступні стильні аксесуари:

 1. Діжки, горщики і вазони для квітів. Матеріал дозволяє створити бажану форму предмету. Для оригінального виробу використовуються гілки невеликої товщини. При цьому випіліваются невеликі кружечки.
 2. Робляться красиві полки. За основу береться спіл товстого стовбура, який шліфується і покривається лаком. З такого матеріалу виконуються полички, які монтуються до стіни за допомогою кронштейнів.
 3. Для підставок під гарячі страви береться спіл великого стовбура, з якого виймається середина. В отриманий отвір поміщаються спиляти меншого діаметру. При цьому утворюється складний візерунок.
 4. Годинники представляють собою корисний і функціональний декор. Для виготовлення знадобляться і справжній годинник з механізмом.У тонкому спилі деревини по центру видовбується отвір, куди виводиться держатель для стрілок. Потім до нього монтуються стрілки. Можна зобразити цифри, а можна і без них.
 5. Рамки для картин і дзеркал оклеиваются маленькими спилами невеликих по діаметру гілок.
 6. Елементи для стильних вінків. Обруч оклеивается невеликими спилами, які декоруються шишками або гілками.
 7. Функціональним елементом декору є вішалка. Вона робиться з спилов середньої товщини, які вставляються в прямокутну рамку. На спилах монтуються виступаючі фрагменти, на які розвішується вішалка.
 8. З спилов виконуються оригінальні стільці і столи. При цьому до товстого кругляччям з дерева прилаштовується ніжки.

Використання спилов набуває популярності більшу, ніж бамбукові вироби в інтер'єрі.

Використовуються в інтер'єрі різні пні. Великий пень перетином більше 70 см встановлюється в вітальні в якості журнального столика. Не так давно деякі виробники меблів стали проводити лінію столиків — пеньків, які покриваються декількома шарами емалі і лаків. Є моделі, виконані з ефектом золочення або патірованія.

У модних інтер'єрах застосовуються пеньки в якості опори для столу або для декорування умивальника у ванній кімнаті.

розпил дерева

Поперечний розпил стовбура відкриває деревні щілини і робить спіл вразливим. Тому для створення декоративного елемента спіл піддається столярної обробки.

Тріщина надає декоративну привабливість виробу. Але якщо спіл буде використовуватися в якості функціональної речі, то тріщина проблему.

Для реставрації дерева застосовується метод заливки спеціальною смолою. Спочатку тріщини обклеюються паперовим скотчем. Смола заливається пошарово і кожен шар просушується. Після цього спіл фрезерується, і надлишки розчину видаляються. Виріб вирівнюється в площині і піддається шліфовці.

Потім матеріал полірується і обробляється спеціальним маслом. Після процедури спіл стає гладким і рівним. На ньому яскраво проявляються переходи природних кольорів і річні кільця.

Просочення маслом допомагає проявити структуру і візерункова деревини. При цьому вона захищає від негативного зовнішнього впливу.

Спіл берези обробляється воском. При цьому матеріал набуває водовідштовхувальні властивості і красивий блиск.

Дуб покривають водною морилкою. Це надає додатковий блиск виробу і красиве поєднання кольорової палітри натуральних відтінків. Морений спіл додатково обробляється лаком або маслом. Спили фарбуються в різні кольори.

З спилов також виконуються багато кухонне приладдя. Це можуть бути підставки під тарілки, спиляти під торти та фрукти, елементи для флористичних композицій і різнорівневі пеньки для установки світильників або свічок.

Деревина представляє собою не тільки гарний матеріал для виготовлення декору, а й екологічно чистий. Запах дерева надає тонізуючу дію на дихальні шляхи.

 • Категорія
 • інтер'єр
 • 102515
 • 1
 • Категорія
 • інтер'єр
 • 70904
 • 0
 • Категорія
 • інтер'єр
 • 118388
 • 1
 • Категорія
 • інтер'єр
 • 99571
 • 0
 • Категорія
 • інтер'єр
 • 44690
 • 0
 • Категорія
 • інтер'єр
 • 33504
 • 0

© 2011-2017 We Are Art — це новини дизайну, мистецтва, архітектури. Цікаві особистості. Фотографії. Використання матеріалів We Are Art дозволено тільки за попередньою згодою правовласників. Всі права на зображення і тексти належать їх авторам. Сайт може містити контент, не призначений для осіб молодше 16-ти років.